Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eleştirlerinizi bekliyorum

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
=)adım cagatay yaşım 16. bunlar da benden ama fazla uğraşmadığım çalışmalar.yorumlarınızı bekliyorum.eksikleri lütfen belirtin bunlarbenim için önemli teşekkürler.gerçe telefondan çekim o yüzden biraz bozuk..ama ossun .)
23062007008zx2.jpg
23062007006sw0.jpg
23062007005vl4.jpg
23062007007io4.jpg

bende grafik tasarım okumak istiyorum ve çalışmam gerektiğinibiliyorum lütfen tavsiye yorumlarınızı mazur görmeyin efendim

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yaşına göre gayet başarılı. Çalışmak lazım tabiki çağatay. Forumumuzda grafik bölümü okuyan arkadaşlar var zamanlar onlarla tanışıp fikirlerinide alabilirsin.

Aslında benim takıldığım başka bir nokta var. Bilmiyorum farkındamısın son resimin altındaki "ENFEKSİYONA GEÇİT YOK" yazısı ve elinde kalkanı ile bir savaşçı. Bilmiyorum farkettinmi bunu ama sanki tasarımmış gibi geldi bana =)

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bence o bir not defterine çizim çalışmış:D sanki başkası yapmış gbi duruo
yaşına göre başarılı

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla başkası yapmadı ama önemsemediğim çalışmaları o küçük kağıda yapıorrum
hepsi bu..galiba eczanenin not defteri o.)

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mghky6.th.jpg

:rapp:bunlarda çizip paintle üstünde değişiklikler yaptığım çizimler

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
he bir de ben kurs almak istiyorum bu konuda. yardımcı olabilecek veya tavsiyesi olan varsa lütfen söylesin..

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
çağatay sana yardım edebilirim sana kurs için değil ama kaynak yollayabilirim msn nemı ekle...

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
secansarıgül demiş ki:çağatay sana yardım edebilirim sana kurs için değil ama kaynak yollayabilirim msn nemı ekle..

kaynak derken ne demek istedin sorabilirmiyim ayrıca yolun başında bi kiş için bence en uygun şey bire bir modelden desen çalışmasıdır bizim hocalarımız kitaptan çizimleri pek onaylamıyolar çağatay sana önerim ne bulursan çiz bi bardak bile olabilir obje çizimleri yap değişik yönlerden bi çok kez çizebilirsin bunlar senin için daha yararlı

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Hevesli arkadaşım. Bu işe istekli olduğun gözlerinden okunuyor desem yeridir:) . Eğer gerçekten bişeyler yapmak istiyorsan, dijital dünyaya sarılmadan önce bir kurşunkaleme sarılman gerekecek. Eğer bakışlarını bu salak cam düzlemden uzaklara çeviremezsen. Hiç bir yere varmayacağını sana açık seçik ifade edeyim,
Görsel tasarım sanıldığı kadar kolay bir olay değil, hepsinden önemlisi zaman ve sabır istiyor. Birikim istiyor, gözlem istiyor, onun istekleri hiç bitmiyor durmayı sevmiyor, durduğun anda trenden atılan kaçak yolcu gibi aşağıya atıyor.

Öteyandan senin gibi hevesli gençleri çok seviyor eğer uygun ortamını bulursa senin gibi gençlerin avucunda en güzel çiçeklerini açıyor.

Hoşçakal....

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla ne derseniz haklısınız.ben bu yola baş vurdum.cahit abi seninde dediklerini dikkate alacağım teşekkürler.

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sayın penelophi ben bunları bir yerden bakarak çizmedim. hepsi hayal ve düşünce gücüm sadece.

emre_acmilan

🌱Yeni Üye🌱
çağtay bende senin gibi küçük kağıtlara resim çizerdim.bn kursada gitdim ama devamını getiremedim dersler dersane derken kursu bırakmak zorunda kaldım.eğer gerçekten bir şeyler yapmak istiyorsan bu işin peşini bırakma.bu arada çok teşekkür ederim sana bana eski günlerimi hatırlatdığın için ;)

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben karakalemden anlasaydım yorum yapardım kardeş üzgünüm :(

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla güzel şeylere vesile olduysam ne mutlu bana.kendime başarılar dil
yorum .)

cinesu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
cinesu.deviantart.com
Bence yaşına göre iyi çizimler. Bir de hayalgücü diyorsun. Araştırmalar oldukça iyi. Eğer güzel sanatlar istiyorsan, model ve belleğe ağırlık vermelisin. Başarılar.

cagatay0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cinesu. bellek derken ne kastettiğini anlayamadım.açıklarsan sevinirim.teşekkürler

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mümkünse üzerinde uğraştığın desenler varsa onları koyarmısın