Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Elinde bu fontlar olan var mı???

Designerrr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar bi pdf ggeldi illustrator de açmaya kalktığımda font hatası veriyor.
Aşağıdaki fontları soruyor.
Elinde olan varsa gönderebilir mi acaba ???

The font ATSackersGothic-Light is missing. Affected text will be displayed using a substitute font.
The font ATSackersGothic-Medium is missing. Affected text will be displayed using a substitute font.
The font ATSackersHeavyGothic is missing. Affected text will be displayed using a substitute font.
The font DIN-Bold is missing. Affected text will be displayed using a substitute font.
The font DIN-Regular is missing. Affected text will be displayed using a substitute font.
The font HelveticaNeue-BoldCond is missing. Affected text will be displayed using a substitute font.
The font TradeGothic is missing. Affected text will be displayed using a substitute font.
The font TradeGothic-BoldTwo is missing. Affected text will be displayed using a substitute font.

Benzer konular

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
merhaba. elimde sadece helvetica olanı var. ama convert edilmemiş pdfi illustratore convertleyerek alabilirsin. eğer convertlemek işine yarayacaksa. onu anlatabilirim.

Designerrr

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba. elimde sadece helvetica olanı var. ama convert edilmemiş pdfi illustratore convertleyerek alabilirsin. eğer convertlemek işine yarayacaksa. onu anlatabilirim.

kardeşim converlenmemiş pdf i illustrator de File/Place komutundan çekiyorum Adamlar bıçak izini spot renge vermiş ve altını oymamış.

Yani direk baskıya alsak hiç problem çıkmayacak ama bi kaç değişiklik yapmak istiyorum.
Place den çektiğim pdf i convertleyebilmem için embedlemem gerekiyor. embedleyincede fontlar yine bozuluyor.

Benim bilmediğim yanlış yaptığım bi şey var mı burda eğer dediğin gibi fontları bozmadan canvertleyebiliyorsak şimdilik işimi görür en azından onu yapayım.

Yazıları ayırıp zemin rengini değiştirmek istiyorum.

Aşağıya koyuyorum işi birebir olmasa da en azından yakın fontlar olsa da olur.
Belki bunlara benzer fontları tanıyan arkadaşlar çıkar...

1098.jpg

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
bank yazı tipi işini görür

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
kardeşim converlenmemiş pdf i illustrator de File/Place komutundan çekiyorum Adamlar bıçak izini spot renge vermiş ve altını oymamış.

Yani direk baskıya alsak hiç problem çıkmayacak ama bi kaç değişiklik yapmak istiyorum.
Place den çektiğim pdf i convertleyebilmem için embedlemem gerekiyor. embedleyincede fontlar yine bozuluyor.

Benim bilmediğim yanlış yaptığım bi şey var mı burda eğer dediğin gibi fontları bozmadan canvertleyebiliyorsak şimdilik işimi görür en azından onu yapayım.

Yazıları ayırıp zemin rengini değiştirmek istiyorum.

Aşağıya koyuyorum işi birebir olmasa da en azından yakın fontlar olsa da olur.
Belki bunlara benzer fontları tanıyan arkadaşlar çıkar...

1098.jpg

kusura bakma arkadaşım uzun zamandır bilgisayarın başına oturamadığım için cevap yazamadım. convertlenmemiş pdfi convertlemenin bir yolu var.

şöyleki dediğin gibi file/place komutu ile pdfi çağırıyorsun. çağırdığın pdf seçili iken object/flatten transparancy komutunu seçiyorsun. orada açılan menüde "convert all text to outline" seçeneğine de tik koyuyorsun ok lediğin zaman bütün yazılar convertlenmiş oluyor.

Designerrr

🌟Usta Tasarımcı🌟
tdogan86 sağol kardeşim. Yarın işyerinde bi deyeyecem söyledikleriniama hakkaten dediğin şekilde olması lazım flatten olayı aklıma gelmedi.
işte ai nin bu özelliğini çok seviyorum iş conversiz ve embedsiz de olsa bi şekilde kurtarılıyo :)

Bu arada işi fontları bularak hallettim çünkü ilerdeki siparişleri düşünerek yazıları değiştirmemiz gerekeceğini ve ne yapıp ne edip fontları bulmamız gerektiğine karar verdik :)