Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Enerama nem alma makinası benzersiz teknoloji

hgirua

🌱Yeni Üye🌱
nem alma makinası Enerama iklimlendirme sistemleri Genel merkezi fabrika nem alma makinesi binasının da bulunduğu İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’ da olan firmamız, ABD, Kanada, İsviçre‘de de mevcut ofisleri ile ürünlerini yurt içi ve yurt dışı endüstriyel alanlarda pazarlamaktadır. ENERAMA, ileri teknoloji üretim tesisinde, araştırma/ geliştirme, tasarım, prototip, yazılım, elektronik, metal işleme, polyester üretim ve montaj bölümlerine ile entegre üretim yapmaktadır. Üretim ve serviste kalite, her şartta güvenlik ENERAMA kültürünün önemli bir bölümüdür. ENERAMA kurulumunu yaptığı bütün cihaz ve sistemleri, AR-GE çalışmalarını ve geliştirmesini kendi bünyesinde gerçekleştirdiği “Mekasens Uzaktan Yönetim, Takip ve Güvenlik Sistemi” ile, tek merkezden 7/24 takip ederek gerekli ve doğru servisi hic vakit kaybetmeden müşterilerine sunmaktadır.

ENERAMA, enerji tasarrufuna sahip çevreci sistemlerin araştırılması, geliştirilmesi ve üretilmesi üzerine faaliyet gösteren bir kuruluştur. Uzun yıllar apian çalışmaların neticesinde patentine sahip olduğu, ileri teknoloji, yüksek kapasiteli, endustriyel iklimlendirme cihazlarının üretimini DRAGON markası altında yapmaktadır. DRAGON iklimlendirme ile ilgili gerekli butun islemleri tek sistemde toplamaktadir. DRAGON Iklimlendirme Sistemleri hemen her sektorde ihtiyac duyulan, enerji kullanimi acisindan son derece verimli urunleri bunyesinde toplamaktadir.

ENERAMA, kurum içerisinde yaratıcılığı ve yenilikçiliği teşvik eden bir ortam oluşması için sürekli çalışmaktadır.

Ürün, hizmet, marka, iş süreçleri ve teknoloji kullanımına yönelik inovasyon çalışmalarını özendirmenin ve bu çalışmalardan en yüksek verimin alınmasının stratejik öneminin bilinci ile ENERAMA, kuvvetli bir teknik temel üzerine en uygun ortam ve şartları taşıyan AR-GE yatırımlarını artırmıştır. uzmanlık alanı nem alma makinasıdır.