Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

EOS-2 EOS-3 WİLCOM ES65 2006 sorunlarınız

designerst83

🌱Yeni Üye🌱
EOS-2 EOS-3 WİLCOM ES65 2006 nakış programları ile ilgili yardım isteyen arkadaşlarla bilgi ve tecrübelerimi paylaşabilirim...

feride erten

🌱Yeni Üye🌱
ben accurate 4 nakış programını kullanıyorum.. farklı programlar öğrenip kendimi biraz daha geliştirmek istedim... eos2 programını yükledim ama çok karışıl geldi... belli bir kotadan sonra yakınlaşmıyor... desen yaparken çok karışık ve hatları kıvrımlı veremiyorum... istediğim gibi desen üzerinde oynama yapamıyorum... senelerdir nakış yapan biriyim ama sanki ilk defa bir desen yapıyormuş gibi oldu... accuaret 4'ü ve eos2'yi birlikte kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi... acemiliktenmi yoksa programdanmı desenlerde zorluk çekiyorum acaba???

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
slm desingerst83 kardeşim hoşgeldin, fakat senden bi isteğim, böyle ayrı konu açmaman, çünkü sorunların çözülmesi için zaten her porgram için birer konu var, orda sorulan sorulara herkes cevap yazabilir :) herkes böyle ayrı konu açarsa çok karıısk bi durum olur.

designerst83

🌱Yeni Üye🌱
ben accurate 4 nakış programını kullanıyorum.. farklı programlar öğrenip kendimi biraz daha geliştirmek istedim... eos2 programını yükledim ama çok karışıl geldi... belli bir kotadan sonra yakınlaşmıyor... desen yaparken çok karışık ve hatları kıvrımlı veremiyorum... istediğim gibi desen üzerinde oynama yapamıyorum... senelerdir nakış yapan biriyim ama sanki ilk defa bir desen yapıyormuş gibi oldu... accuaret 4'ü ve eos2'yi birlikte kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi... acemiliktenmi yoksa programdanmı desenlerde zorluk çekiyorum acaba???

accurate programı hakkında şahsen bilgiye sahip değilim. Gördüğüm kadarıyla da bana ters gelen bir program. Kullanan arkadaşlarım var tabi onlara göre güzel bir program. EOS-2 desen yapmak için pratik sayılabilecek kullanışlı bir program fakat desen düzenleme konusunda eğer kendinize ait yollar üretemezseniz düzenleme yapmak tam bir işkenceye dönüşür... Tavsiyem WİLCOM 2006 programını kullanmanız.. ben uzun yıllar compucon ve EOS versiyonlarını kullandım son bir senedir WİLCOM kullanıyorum ve oldukça memnunum... Ayrıca desenlerde zorluk çekmeniz bence %80 programla ilgilidir.. WILCOM da desen ve düzenleme yapmak oldukça kolay ve eğlenceli hale dönüşebilir.. Başarılar...:smile:

designerst83

🌱Yeni Üye🌱
slm desingerst83 kardeşim hoşgeldin, fakat senden bi isteğim, böyle ayrı konu açmaman, çünkü sorunların çözülmesi için zaten her porgram için birer konu var, orda sorulan sorulara herkes cevap yazabilir :) herkes böyle ayrı konu açarsa çok karıısk bi durum olur.

eleştirin için teşekkür ederim arkadaşım... Hoşbulduk.. Konuları ayrı ayrı gördüm fakat bu şekilde bir araya toplayınca daha faydalı olabileceğimi düşündüm.. Sanırım çok yanlış bir düşünce değil :wink:

CİMAYLA

🌱Yeni Üye🌱
Bir bilen varsa sölesin
wilcom acemisiyim :)
acil çözüme ihtiyacım var
pogramım ölçüleri inç olarak görüyor
bir türlü milimetre yapamadım
acep program içindenmi ayarlanıyor
yoksa program kurulurkenmi
nasıl düzeltcem ben bunu
inçten anlamam
desenin büyüklüğünü ayarlayamıyorum
ben işten atılmadan bi çare lütfeen :)

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Merhaba Cimayla,
bilgisayarımda wilcom yüklü olmadığı için tam olarak tarif edemeyeceğim fakat, ayarlarda mutlaka olması lazım, prefences, options benzeri bir sey olmalı.. tools veya edit menusu altında olabilir..

CİMAYLA

🌱Yeni Üye🌱
Ilginiz için teşekkürler

Sn. Kerso dediğiniz gibi araştırdım bana bir sonuç vermedi her iki menüyüde tam liste baştan sona denedim bana benim anlayacağım dilden yazabilirseniz mutlu olurum ilgilendiğiniz için teşekkür edrim.

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
merhaba ,
ancak turkiyeye dondugumde bakabilirim, eger acilse bana logmein veya teamviewer dan baglanti id sifresi verin girip gostereyim,, pm atarsaniz sevinirim,,

rock_solid77

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,
benim eos 2 hakkında yardımınıza ihtiyacım var.
eos 2 programını 5 yıldır sarma işleme tipiyle, çeşitli modeller yapmak için kullanıyorum fakat hiç yürütme işleme tipiyle bir model yapmadım, bu konuda çok az bilgim var.
aslında tam olarak sorum şu,bi yaprak modeli var diyelim,bu yaprağın içini yürütme tipiyle doldurmak istiyorum.içini doldururken hangi ayarı veya neyi kullancam çözemedim bulamadım.
yaprağın içini doldurmak için elimle çizmeye kalktığımda ise hiç düzgün olmuyor. ilk olarak yaprağın kenarlarını çizip sonra bi ayar yardımıyla o yaprağın içine halka halka geçmiş, yani yaprağın içini doldurmayı nasıl yapabilirim. sarma yada çin iğnesi olmuycak anladınız siz beni, yürütme olcak en fazla 10 sıra yürütme olcak yaprağın içinde
modellerimizi kendi işimiz için yapıyorum, bunu öğrenmeye çok ihtiyacım var, bilen bi arkadaş varsa yardımcı olursa çok çok sevinirim. eğer burada anlatmak zor olur, telefonda anlatırım diyen bi arkadaş varsada pm'den cep no bıraksın ben kendisini ararım. msnde kamerada açarım. hatta ben kütahaydayım şehir olarak bana yakınsa (örn eskişehir) gelirimde. yani bunu öğrenmek için her kapım açık arkadaşlar. yardımlarınızı esirgemiyceğnizi umuyorum ve bekliyorum lütfen yardım edin

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
merhaba hocam
bunun ıcın dekoratıf dıkıs modellerı kullanmayı deneyın, bırde eos2 e bu konuda ne akdar basarılı olrsunuz bılmıyorum. eos3 veya wılcom 2006da daha kolay olması lazm,

eos3 te bunu yapmak cıın bı teknık yazayım. yapragın dıs kenraını cızdıkten sonra sag tıklayın ona konturlu kopyala gıbı bısı wardı yanı ıce dogru 10mm ıcerden kopyalıyorç onunla hızlıca kopyalaya kopyalaya duzgunce cogaltabılırsınız bn bu tarz ıslerı oyle yapıordm..

uraskuday

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
t.me
Merhabalar.Wilcom hakkında yardıma ihtiyacım var. Bu programı 1 yıldır kurmayı başaramadım.Dongle hatası diye bir hata veriyor. Her türlü videoyu izleyerek birçok çözüm yolu denedim.Defalarca windows kurdum ancak çalıştırmadım. Yardımcı olursnız minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler...

mahmutyaz

🌱Yeni Üye🌱
Selam ,
Tek aparatta ip kes vermeden çift pul nasil yaparım? wilcom yok elimde şu anda sadece eos 3 var yardımcı olabilirmisin?