Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eos 3 Viewer

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
1. sayfada 8.mesajda linkleri tekrar vrmiştim oradan indirebilirsiniz. bir yönetici linkleri ilk mesaja eklerse sevinirim..

pina

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar ben bu siteye yeni kaydoldum.

pina

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar

Son düzenleme:

pina

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar eos 3 proğramını indiriyorum ancak bir türlü çalıştıramıyorum.sorumum nedir. bana bu konuda yardımcı olacak olan arkadaşa şimdiden binlerce teşekkürler.***********
EOS.Viewer.exe-Bileşenin Konumunu Bulamıyor
MFC80.DLL bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı.Uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir diye mesaj veriyor. yeniden yüklüyorum ancak yine aynı mesajı alıyorum.

avbbva

🌱Yeni Üye🌱
Bu programın türkçe kullanma klavuzu varmıdır?

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
bu programları indiremedim hata mesajı veriyor başka bir linki varmı
Teşekkürler

linkler kırık çalışan link yokmu arkadaşlar.

slm.indirmeye çalışıyorum ama olmuyor

Merhaba arkadaslar dosyalari Rapidshare'ye yukledim. Oradan indirebilirsiniz.

Eos 3 Viewer English Version

Eos 3 Viewer, Coklu Dil destegi, Turkce Dahil

Sorularinizi lutfen yazin arkadaslar, geciktigimiz zamanlar icin uzgunum. Iyi calismalar,
Saygilar.

experiment_100

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler. 5 yıldır accurate kullanıyorum. İnşallah eos da daha farklı punch yapılabilir. Ayrıca foto nakış özelliği hakkında bilgi verebilecek olan var mı arkadaslar ?

experiment_100

🌱Yeni Üye🌱
Programı yükledim ancak Türkçe seçeneğini bulamadım. Program menüsünde var mı yoksa yama mı indirecegiz. Paylaşım için tekrar teşekkürler

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Teşekkürler. 5 yıldır accurate kullanıyorum. İnşallah eos da daha farklı punch yapılabilir. Ayrıca foto nakış özelliği hakkında bilgi verebilecek olan var mı arkadaslar ?

Onemli bir konubu, insallah yakin zamanda ufak bir egitim hazirlayacagim bununla ilgili, 1 ay icinde koymassam yeniden hatirlatirsaniz hemen hazirlarim, sadece su an icin biraz yogunum.

Programı yükledim ancak Türkçe seçeneğini bulamadım. Program menüsünde var mı yoksa yama mı indirecegiz. Paylaşım için tekrar teşekkürler

Iyi gunler, multi language olani indirdiyseniz dil dosyalari mevcuttur. Turkceye cevirmek icin asagidaki talimati izleyin.
Tools (Araclar) sekmesinden en altta System Parameter(Sistem Parametreleri ) secenegini tiklayin. Direk olarak f2 tusuna basarsanizda sistem parametreleri acilir. Acilan ufak pencerede onunuzdeki ilk secenek dil secimiyle alakali, language kismindan turkish- turkce diye gorursunuz. Onu seicn, tamam deyin, Programi kapatip acin,