Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

esarp calismalarim

nevinozturk

🌱Yeni Üye🌱
deneme calismalarim yorumlarinizi bekliyorum...

cRVdH.jpg

MyGUg.jpg

Benzer konular

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kişisel yorumum çok beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Ama yinede eşarpçılara çok gittim çok kişiye eşarp aldım. 5 tl de 150 tllik eşarp arasındaki tek fark sadece fiyat değildir.

sana tavsiyede bulunmak istiyorum.
profesyonel bir iş çıkarmak istiyorsan öncelike bütün eşarp firmalarının kataloglarını bir tara bak derim. farkı şudur. genelde eşarbı bir kare içinde desen olarak tasarlamazlar. örtülmüş şekline göre tasarlarlar. yani sen bir üçgen desen tasarla sonra onun eşleniğini al. çünkü eşarplar üçgen yapılıp örtülür.ve arka tararı, alan kişi görmediğinden çok takmaz ama ön 1 karışlık yerin duruşu hayati önem taşır tercihlerde.
bu verdiklerini illa beğenip alan olacaktır. ama geniş bir kitle tarafından olacağını sanmam.

çalışmaya devam. ampülün icadı gibi birgün mükemmel olacak...

nevinozturk

🌱Yeni Üye🌱
yorumunuz icin tesekurler gercekten mantikli yorum yazmissiniz aklimin bi kosesinde bulunacaktir dedikleriniz daha cok yeni oldugum icin simdilik bu kadarini yapabiliyorum..:)

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumunuz icin tesekurler gercekten mantikli yorum yazmissiniz aklimin bi kosesinde bulunacaktir dedikleriniz daha cok yeni oldugum icin simdilik bu kadarini yapabiliyorum..:)

birşey değil. umarım ilerde çok başarılı olursunuz da sizin yaptığınız eşarbı öneririm :) sorun değil yeni olmanız bende yeni sayılırım