Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Etiket Çalışmam

WeSLey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
download-turk.com
10308.jpg

Sizce Nasıl Olmuş

Benzer konular

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kardeşim biraz daha kompozisyona önem vermelisin. Olmamış demiyorum ama daha iyisini yapabilirsin. Biraz örnekler incelemeni tavsiye ediyorum..

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle tasarımlarda yapılan en büyük hata; fotoğrafların sağa sola çektirilip deforme edilmesidir. Biraz araştırma yapmanı öneririm..

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
ürünü sattıran etiket çalışmasıdır. çarşıda markette raflarda kendini sattıran ürünler ambalajından ve etiketinden kendini belli eder.
çalışma kötü olmuş diyemem. ancak Hasan ÇELİK arkadaşımızın dediği gibi kompozisyon kötü, ilham vermesi açısından marketlerde raflarda bir ürün inceleyin. gerekirse bir kaç tane satın alın yanınıza koyun.

ilk başlangıç önemlidir;
I4AMN.jpg

daha sonrası hayal gücü ile birleşerek şekillenir;
xMBv1.jpg

WWtFa.jpg

sqsJm.jpg

qXSQH.jpg

mYt6R.jpg

WeSLey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
download-turk.com
ürünü sattıran etiket çalışmasıdır. çarşıda markette raflarda kendini sattıran ürünler ambalajından ve etiketinden kendini belli eder.
çalışma kötü olmuş diyemem. ancak Hasan ÇELİK arkadaşımızın dediği gibi kompozisyon kötü, ilham vermesi açısından marketlerde raflarda bir ürün inceleyin. gerekirse bir kaç tane satın alın yanınıza koyun.

ilk başlangıç önemlidir;
I4AMN.jpg

daha sonrası hayal gücü ile birleşerek şekillenir;
xMBv1.jpg

WWtFa.jpg

sqsJm.jpg

qXSQH.jpg

mYt6R.jpg

Öneri İçin Saol Siparişin 2 cisi Geldi

davinci34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar heriey iyi güzel ama lütfen kendi çalışmalarınızla örnek verin sağdan soldan gelen çalışmaları kendi çalışmalarınızmış gibi koymayın...

WeSLey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
download-turk.com
arkadaşlar heriey iyi güzel ama lütfen kendi çalışmalarınızla örnek verin sağdan soldan gelen çalışmaları kendi çalışmalarınızmış gibi koymayın...

Kardeş Bu Benim Çizimim İstersen Corel Dosyasını Yollayımdabak

Başkasının İşini Benim İşim Diye Size Niye Kandırayın Öle Bişey Yapsam Sizi Degil Kendimi Kandırmış Olurum :crying: