Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

etiket denemelerim...

sema1981

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ZdK4O.jpg

Benzer konular

medosanart

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
medosanart.blogspot.com
Bunu ne için yaptıysan üzerlerine marka vs bişiler yazsan daha güzel görünür gibi ya da en azından öyle nasıl görüneceğini görmüş oluruz.. :D

sema1981

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende brşeyler yazmayı düşündüm ama reklam olur diye yazmak istemedim ama yeni etiket tasarımları yapıyorum onlara yazıp sizlerin eleştirisine sunucam:)))

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Ortada henüz olabilmiş bir şey yok.
Herhangi bir ürün için hazırlanmış, onun hakkında bilgi veren, içeriğini, oluşumunu ve/veya tutarını üstünde barındıran, ürünün birinci el reklamıdır etiket.
Burada herhangi bir etikete zemin olabilecek şekiller bulunmakta..
Ayrıca zemin olarak zayıf çalışmalar. Daha iyi işler çıkaracağınızı düşünüyorum.
Yerleşimlerini tamamladıktan sonra etiketinizin bitmiş halini görmek ümidiyle, paylaşımlarınızın devamını dilerim.

sema1981

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Nur hanım ben sadece bu çalışmaları zemin olarak tasarladım ama dilerseniz bu bölümde sema text olarak yeni yaptığım çalışmalar var onlara bakabilirsiniz eleştrilerinizi beklişyorum...

saserdar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışmalar arkadaşlarında çoğunluğunun dediği gibi ne amaçlı olarak yapıldıkları belirsiz çalışmalar olmuş başlıkta etiket yazınca üzeri dolu birşeyler beklentisi içinde baktık hepimiz. Sonradan yükledikleriniz üzerinde biraz daha çalışıp neye hitap edeceğiniz de belirlerseniz sanırım ortaya birşeyler çıkacaktır. elinize sağlık

sema1981

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
uyarıları dikkate alıcam benim için çok önemli eleştrilriniz ...