Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Etiket deneyimli yardımcı grafiker

bora bekar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
etiket sektörüne aşına özellikle karton etikete yönelik azda olsa bigisi ve tecrübesi olan, freehand- photoshop - illistrator programlarını kullanabilen yardımcı bayan grafiker arkadaş aıyoruz. yerimiz güneşlidedir. güneşliye ulaşım imkanı kolay arkadaşların başvuruda bulunmasını bekliyoruz.
maaş 700 tl + ssk ( 1 ay deneme süresinin ardından) + servis + yemek

ilgilenlerin bora_bekar79@hotmail.com adresine cv lerini atmaları rica olunur.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

bora bekar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilanımız günceldir çalışma saatleri sabah 8:30 akşam 18:30 cumartesi 12:30 dur.

bynemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
o programları kullanabilen kişilre grafiker deniliyor ama yardımcı arıyorsunuz siz

bora bekar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
o programları kullanan kisilere grafiker denmiyor aslında grafikerin terim manasını okursanız göreceksiniz. grafiker dediginiz kisi güzel sanatlar fakültesi mezunu insanlardır programları her kullanan grafiker olamaz. ancak bilgisayar operatorü olur. dersaneye gidipte prograk ogrenen cok kısı var grafiker olarak kendını tanıtan ısı bılmedıkten sonra programı ogrenmıssın hıc bı faydası olmaz youm yapacaksanız eger maıl adesı belırtılmıs oraya atabılırsınız yorumları ınsanların düsüncelerıne saygınız olsun kim ne ilan verirse saygılı olun sizin gibi bir cok kisi var her ilana yorum yapan egerki sizin ilginizi cekmiyorsa yorumsuz kalırsınız tartısma yaratmazsınız bunun dısında tartısma ıstıyrsanız belırtılen maıl adresıne yazabılırsınız konu ıle ılgılı görüsülür insanlara ön yargı ile yaklasıp her kesin gördügü biyerde kafanıza esen seyi yazamazsınız sitenin moderatodlerıninin dikkatini cekerim lütfen bu tür yorumlara yanıtsız kalmayın insanlara biraz saygılı olunması konusunda uyarılarınızı bekliyorum.

bora bekar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
etiket sektörüne aşına özellikle karton etikete yönelik azda olsa bigisi ve tecrübesi olan, freehand- photoshop - illistrator programlarını kullanabilen yardımcı bayan grafik operatörü arıyoruz. yerimiz güneşlidedir. güneşliye ulaşım imkanı kolay arkadaşların başvuruda bulunmasını bekliyoruz.
maaş 700 tl + ssk ( 1 ay deneme süresinin ardından) + servis + yemek

ilgilenlerin bora_bekar79@hotmail.com adresine cv lerini atmaları rica olunur.

MuratCelik

Generalist
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.muratcelik.in
Bora arkadasim.mesajini okudum oncelikle sunu soylemek istiyorum ben bu isin okulunu okumadim ve sanirim senin deyimine gore ben grafiker degilim.calistigim musterilerim ve is verenlerim ne kadar seninle ayi fikirde olmasada yapmis oldugun yorumdan bunu anliyorum.Bir isi meslek edinmek icin okulunu bitirmek sart diye dusunuyorsan sanirim davinci senin dusuncelerine gore bir ressam degildi.mesajinin sonuna insanlarin mesajina gosterilmesi gereken saygidan bahsetmissin.umarim sende gelecek mesajlarinda bu sektorde is yapan okulunu okumamis insanlar in kendileri hakkindaki dusunceleri uzerinde yorum yaparken ayni saygiyi gosterirsin.iyi forumlar

bora bekar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) yorumunuz icin tesekkürler. bende okulunu okumadım ben grafikerin tam manasını yansıtmak istedim. benim rahatsız oldugum konu ilana saygı gösterilmemesi alaycı yaklasılması yani yani kurstan mezun olmus bi insan isinde acemi programları bilmesi bisi ifade etmez deneyim için pişmesi gerekir ve bu süreç içinde yardımcılıktan bahsettim acemi insan grafiker lik terimi içine girmiyormu o programları bilen grafikerse programları bildigi halde iş tecrübesi olmayan grafiker değilmi inşallah ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. teşekkürler