Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eylül Sanat Evi ve Sanat Logolarım

ewine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:angel:
logo denemelerim
ilginiz için şimdiden teşekkürler:)

Benzer konular

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sanatevi birleşik yazılır. Ayırmazsanız daha doğru olacaktır. Benim yaprak fikri hoşuma gitti, ama sözkonusu sanat ve kullandığınız yaprak daha estetik bir şekilde olabilir, durabilir...sağ tarafta duran işlerin (baştaki ve sondaki) fontu uygun değil, zira bu font sigara alkol markalarında sıkça kullanılıyor. Farklı bir font kullanmanızda yarar var. Daha yumuşak çizgilere sahip bir font mesela..

ewine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanatevi birleşik yazılır. Ayırmazsanız daha doğru olacaktır. Benim yaprak fikri hoşuma gitti, ama sözkonusu sanat ve kullandığınız yaprak daha estetik bir şekilde olabilir, durabilir...sağ tarafta duran işlerin (baştaki ve sondaki) fontu uygun değil, zira bu font sigara alkol markalarında sıkça kullanılıyor. Farklı bir font kullanmanızda yarar var. Daha yumuşak çizgilere sahip bir font mesela..

Teşekkürler önerilerin için mutlaka dikkate alıcam:)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
Daha çok çalışmalı logolara bir göz atmalısınız . Daha özenli çalışılırsa güzel işler çıkarabilirsiniz.Bu çalışmalarda pek itina göremedim.Basit çalışmalar olmuş.

İyi çalışmalar

ewine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Daha çok çalışmalı logolara bir göz atmalısınız . Daha özenli çalışılırsa güzel işler çıkarabilirsiniz.Bu çalışmalarda pek itina göremedim.Basit çalışmalar olmuş.

İyi çalışmalar

yorumun için teşekkürler.

bunlar gitmekte olduğum kursta ilk logo denemelerim..

ama yeni çalışma yükledim (kurumsal eylül sanatevi)olarak

eğer onada yorumlarını yaparsan sevinirm..
:)