Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Facebook profil resmim tso GRAPHIC

tscakir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
facebook rengiyle yaptığım 15 dakikalık bir çalışma- o 15 dakika da style bulmak içindi-:wink:

yorumlarınıza sunuyorum!

129.jpg

Benzer konular

tscakir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başka yorum yok mu arkadaşlar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Büyük İ yazmışsınız. Oysa yazdığınız kelime "graphic" İngilizce olup İngiliz alfabesinde büyük İ harfi yoktur!

Ayrıca konu başlığınız bir dahaki konularınızda içerik ile ilgili olsun ki sizi uyarmak zorunda kalmayalım!

tscakir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Volkan bey dediklerinizi dikkate alıcam ve konu başlığı sorununda da umarım bir daha tekrarlamam aynı şeyi özür dilerim yeniden. bunun haricinde arkadaşlar başka yorumu olan var mı çünkü bu çalışmayı düzenlemeye başlamadan önce sizlerden son görüşleri almak isterim.

emirkhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adobe.com
250x280 lik facebook avatar resminin yerine koymaya calıştığın bu çalışmayı neye göre eleştirelim istiyorsun anlamadım. Seni tanıyormuyuz, yaptığın işleri biliyormuyuz ya da bu çalışmanın amacı nedir sadece göze güzel gözükmesi mi? Avatar yada bu hatırlatıcı resimler bir nevi imzadır. İmzanı değerlendirebilmemiz için imzanın sahibinin bir consepti olması lazim ya da normal işlerini de görmemiz lazim diye düşünüyorum. Eğer bu çalışmaya sempati istiyorsan bence yanlış yerde heyecan arıyorsun. Güzel olmuş süperr denilse sana faydası nedir daha cok mu iş alacaksın, haz mı duyacaksin, teknik ya da fikirsel olarak geliştiğini mi hissedeceksin. Ya da çok kötü olmuş denilse uzulup kırılacak tasarımamı küseceksin ya da gaza gelip daha iyisini mi yapmaya calışacaksin. Ya da bu çalışmanla bize verdiğin super bir mesaj mı var örnek alacağımız bir teknik ya da bir fikir mi taşıyor????

Ayrıca Volkan Tekin'in yazdığı doğru, 250x280 lik bir avatar yapıyorsun, ustelik sanırım kendi imzan ya da logon ve tek bir kelime tasıyan bir işte harf hatası yapıyorsun. Yani ne diyelim bilmiyorum.

tscakir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet arkadaşlar uzun bir süre sonra geri geldim ve mesajlarınızı bekliyorum

tscakir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kötü bir yorumun da olmaması insanı çıldırtıyor:crying::crying: