Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Facia logo tasarım yarışmaları

derinipek

🌱Yeni Üye🌱

ARKADAŞLAR SON ZAMANLARDA YAPILAN EN FACİA LOGO YARIŞMASINI SEÇİYORUZ.BENİM İLK ADAYIM KIRIKKALE VALİLİĞİ LOGO YARIŞMASI.ilk etapta 1.liği layık eser yoktur sonucu çıktı.2. ve 3.ler açıklandı.daha sonra 2.logoyu tsarlayan arkadaşa bir logo daha tasarlatmışlar ve bu logoyu valilik logosu olarak seçmişler.şu logolara bir bakın Allah aşkına,adamlarda ne göz varmış :rofl:

Son düzenleme:

Benzer konular

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ARKADAŞLAR SON ZAMANLARDA YAPILAN EN FACİA LOGO YARIŞMASINI SEÇİYORUZ.BENİM İLK ADAYIM KIRIKKALE VALİLİĞİ LOGO YARIŞMASI.ilk etapta 1.liği layık eser yoktur sonucu çıktı.2. ve 3.ler açıklandı.daha sonra 2.logoyu tsarlayan arkadaşa bir logo daha tasarlatmışlar ve bu logoyu valilik logosu olarak seçmişler.şu logolara bir bakın Allah aşkına,adamlarda ne göz varmış :rofl:

Bugün üye olmuşsunuz! Açtığınız ilk konu...Daha yapıcı/öğretici/paylaşımcı bir konu istiyorum sizden...daha iyisini yapabilirsiniz..Bu mesajınız yerine yaptığınız bir çalışmayı paylaşırmısınız...

Forum kurallarınıda okumanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

derinipek

🌱Yeni Üye🌱
yapıcı ve eğitici şeylere değinmemi söylemişsiniz.açtığım konu işte bu yüzden.bu logoları seçenler insanların emeklerini boşa harcıyorlar.adam hazır resmi kopyala yapıştır yapmış.üzerinde oynamaya bil gerek duymamış.paintte bir iki çizik atmış.. bu kadar olmaz

bu logolar üzerinde sizin yorumlarınızı bekliyorum.
yada sizin konuya önerebielceğiniz yarışmalar varsa ona değinebilirsiniz

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Her insan kendi yaptığı ve emek harcadığı şeye önem verir. O kişi için o şey herne ise kendisine "güzel ve anlamlı" gelir...Begenip, beğenmemek size kalır. Eğer jüri bir eseri seçiyorsa, o seçim jüriyi bağlar...bu nedenle olmuş, bitmiş yarışmaları konuşacağımıza, zamanımızı daha iyi değerlendirebileceğimiz, yapıcı konularla uğraşmak, motivasyon, öğrenme, paylaşma adına daha olumlu olacaktır şeklinde düşünmüştüm.

istakozzz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadasım o zaman herkes emek harcadı diye herkesi birinci seçsinler ve kimse üzülmesin... madem herkesin yaptığı is anlamlı kendince.... simdi pelin arkadas bir yorum yapmıs topa tutuyosun... arkadasın yeni kayıt yaptırması onun kötü olduğu anlamınamı geliyo veya forumdakilerin daha iyi... ne alakaysa ...

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadasım o zaman herkes emek harcadı diye herkesi birinci seçsinler ve kimse üzülmesin... madem herkesin yaptığı is anlamlı kendince.... simdi pelin arkadas bir yorum yapmıs topa tutuyosun... arkadasın yeni kayıt yaptırması onun kötü olduğu anlamınamı geliyo veya forumdakilerin daha iyi... ne alakaysa ...

arkadaşım...mesajımı tam anlamadın sanırım. Konu başlığındaki yarışmada siz 2nci olmuş olsaydınız, bu şekilde yorum yazmazdınız. Bir logo hakkında teknik yorum yapmak birşey, onu/yapanı küçük görmek, alay etmek, aşağılamak başka birşey. Ben kimseyi topa tutmadım, nazik bir şekilde olayın farklı bir boyuta gideceğini ifade ettim.
Yeni üye olmuş bir arkadaşıma yol göstermek istedim. Ben kendimde dahil şu iyi bu kötü diye yorum yapmam. Kendimi de bir halt sanmıyorum. Herkesin kendine göre bir yeteneği, özelliği vardır. Bu kimseyi kimseden üstün yapmaz.

2011 haziranında yapılmış bir yarışma sonucunun Forum'a olan katkısı sizce ne olabilir? Açıklarsanız sevinirim...

Son düzenleme:

derinipek

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler ıstakozz..ben bir kırıkkaleli olarak logomuzdan utanıyorum..bunu burada paylaşmak istemiştim sadece..

ama artık suçu hemşerilerimde buluyorum.

çünkü neredeyse ilimizin tüm logoları facia... örnek: bknz kırıkkale ticaret odası logosuna

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler ıstakozz..ben bir kırıkkaleli olarak logomuzdan utanıyorum..bunu burada paylaşmak istemiştim sadece..

çünkü neredeyse ilimizin tüm logoları facia... örnek: bknz kırıkkale ticaret odası logosuna

Söylemek istediğim buydu kardeşim. "Hadi Facia Logoları Bulalım" ile "Ben Kırıkkale'liyim, logomuzu beğenmiyorum, şöyle olabilirdi, burası bana göre olmamış" gibi...

Sizce de ikisi arasında anlam farkı yok mu?

derinipek

🌱Yeni Üye🌱
sizin gibi düşünen insanlara konu başlığı ne olursa olsun.yine eleştirecek birşeyler düşerdi.en nefret ettiğim insan profili

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sizin gibi düşünen insanlara konu başlığı ne olursa olsun.yine eleştirecek birşeyler düşerdi.en nefret ettiğim insan profili

Yanılıyorsunuz, ben öyle bir insan değilim. Size veya başka bir arkadaşıma bu şekilde yaklaşmadım. Beni eleştirebilirsiniz ama lütfen yargılamayın. Beni yanlış anladığınızı düşünüyorum. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla açıkcası iki tarafıda haklı bulmakla beraber, bu yarışmaların gerçekten çivisi çıktığını düşünüyorum. biz eleştirmezsek, mesleğe sahip çıkmazsak yani bunları gündem yapmazsak hiç birşeyin düzeliceğine de inanmıyorum. haksızlık varsa yanlızca başlık açmakla da değil, hakediyorsa yasal yollara kadar gidilmeli diye düşünüyorum.

logolara gelince diyecek söz bulamıyorum.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla açıkcası iki tarafıda haklı bulmakla beraber, bu yarışmaların gerçekten çivisi çıktığını düşünüyorum. biz eleştirmezsek, mesleğe sahip çıkmazsak yani bunları gündem yapmazsak hiç birşeyin düzeliceğine de inanmıyorum. haksızlık varsa yanlızca başlık açmakla da değil, hakediyorsa yasal yollara kadar gidilmeli diye düşünüyorum.

logolara gelince diyecek söz bulamıyorum.

Bende sizin gibi düşünüyorum. Yarışmalarda seçilen logoların şartnameye uymama ve jürilerin yanlı seçimleri konusunda yasal yollara gidilebilecek bir oluşum gerekli.

Salamander

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.rasitbolukcu.com

Maalesef ki, bu tarz insanların varlığından şüphem yok. Ancak bu yorumu yapmadan önce, keşke bahsettiğiniz arkadaşın eski mesajlarına da bir göz atsaymışsınız.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️

Hepside amatör ötesi çalışmalar, tasarıma başlayalı bi kaç gün olmuş izlenimi veriyorlar :smile:

Seçenleri bence suçlamamak lazım, belkide hiç profesyonel katılmamıştır :giggle:

derinipek

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler Hugareva açtığım konuyu anlayan ve en dengeli yorum yapanlardan birisin

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
Facia yarışmalar listesinin başına Tüsiadı mı, Türkiye Petrollerini mi, yoksa Tarsus Logo Yarışmasını mı alsam karar veremedim..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Herkes kendine gelsin!

Kural ihlali olduğunu düşündüğünüz konuları ihbar ederek bizlere bildirin.

Eğer ihbar ettiğiniz konuya müdehale gecikmişse bunun mutlaka geçerli sebepleri vardır.

Konudaki herkesi uyarmak durumundayım.

Tekrarı halinde kurallar gereği neyse o yapılacaktır!