Neler yeni

Fatura çalışması

ferpol

ACEMİ
Arkadaşlar ellerinde fatura irsaliye vb vektörel olarak şablonları olan varsa foruma koyabilirmi

NRKZ

ARI
evet banada çok lazım bulamadım bi saattir aranıp duruyorum... yokmu sevabına paylaşabilecek :)

erokas

ARI
Az önce sitede karşılaştım.

Siteyi iyi araştırmanızı öneririm.

guzme

ACEMİ
benim bir ricam olucak bir musterim standart fatura tasarımı istemediğini belirtti yani biraz tasarım olması gerekiyor bugune kadar hep standartlar uzerinden calıstım o yuzden ornegim yok acaba değişik ornekleri olanlar bana yardımcı olabilir mi yada soyle bir goz atacagım bir yer varsa sitede dolastım hep standarttı

şimdiden teşekkurler :D

benim bir ricam olucak bir musterim standart fatura tasarımı istemediğini belirtti yani biraz tasarım olması gerekiyor bugune kadar hep standartlar uzerinden calıstım o yuzden ornegim yok acaba değişik ornekleri olanlar bana yardımcı olabilir mi yada soyle bir goz atacagım bir yer varsa sitede dolastım hep standarttı

şimdiden teşekkurler :D

Grafiker olan sizsiniz.. Srtandartların dışına çıkmaz sizin işiniz.. :) Normalde bu mesajın silinmesi gerekli ama tam olarak iş talebinde bulunmamışsınız, o yüzden sorun yok, ancak dediğim gibi grafiker olupta burdan farklı tasarım isterseniz mesleğinizle ilgili sıkıntılar oluşabilir...

guzme

ACEMİ
sorun yok kendim çözdüm o gün :)