Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

FF Cocon Family

LostDreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
73bb51c8ae0e2ff49d74f2fde8fa3e.gif

arama'da çıkan konulardaki linkler patlamış. elinde olan varsa yükleyebilir mi?

alifigo

🌱Yeni Üye🌱
hortlatmanın kralı olacak ama bu güzelim fontun TR family paketi olup da paylaşana dua :)

alifigo

🌱Yeni Üye🌱
36 Font var 18 tanesi Türkçe Yalnız Font isimleri düzenlenmesi lazım
yok ben öylede kullanırım diyorsan buyur indir:)

CoCon İNDİR

Çok çok teşekkür ederim. Font ismi varsın yanlış olsun :) Yalnız rar hatalı iniyor. Farklı bir sunucuya yükleme ihtimaliniz var mı ?
(Yüklemeden önce rar dosyasının açıldığını teyit ederseniz sevinirim. Yandex sorunudur belki...)

Son düzenleme:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok çok teşekkür ederim. Font ismi varsın yanlış olsun :) Yalnız rar hatalı iniyor. Farklı bir sunucuya yükleme ihtimaliniz var mı ?
(Yüklemeden önce rar dosyasının açıldığını teyit ederseniz sevinirim. Yandex sorunudur belki...)

Şimdi ben kontrol ettim. Sorunsuz bir şekilde indi ve açıldı dosya.

alifigo

🌱Yeni Üye🌱
PC de iki farklı tarayıcı ile indirdim hasarlı arşiv uyarısı verdi. Mobil üzerinden indirip rardan çıkardım ve pc ye aktardım. Çok teşekkür ederim tekrar...

tuuruls

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben de ilk indirdiğimde sorunlu olduğunu açılmadığını söyledi iMac - Extractor programı. ardından alternatif program indirdim onda sorun olmadı.

Fakat font isimleri çok karışık, dosya bilgisinden düzenlesek de fayda etmedi. Suitcase vs. programların içinde asdaskcmxzxasdz<x aramak zorunda kalınıyor. Çözümü olan var mıdır bu duruma?