Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fikir ve geliştirme

OZLUREKLAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ozlureklam.com
arkadaşlar izmirde 11 yıldır bu sektördeyim reklamcımıyım değilmiyim bilmiyorum :smile: ama şu anda iyi bir noktaya kadar getirdiğimi ben ve çevremdeki kişiler söylemekte ama eksikleriminde farkındayım şu anda 1 roland aj 1000 ( sıfır fiyatı 150 000 tl) 1 de roland xc 540 (sıfır fiyatı 75 000 tl ) birde ufak 90 x 120 lazer kesim makinasına sahibim karabağlara taşındımm 3 katlı bir binada hizmete devam etmekteyim. hatta bi tanede 2 x 4 cnc router siparişi verdim ve beklemekdeyim elimdekiler bunlar ama pazarda genel müşterim reklam sektöründeki ufak firmalar müşteri olarak tek müşterim var oda belli bir sürede kaybedeğimi düşünmekteyim. yeniliklere açık olsam da gelişme, hayal ve pazarlama gücüm düşük.
o yüzdenki firmam tıkanmaya yakın bir durumda bu imkanlara sahip olmayan çok firmanın büyük firmalara hizmet verdiğini ve sektörde çok hızlı ilerlediğinin farkındayım o yüzden bu yazıyı yazdım. gelcek için bir şeyler yapıp firmamın bir adım ileriye taşımam gerektiğini düşünmekteyim. fikirlerinizin ve desteklerinize önem vereceğimden eminim çünkü gelecek karanlık gözükmekte. lütfen yardım

hatta bu sektörde yöneticilik yapmış kooordinatörlük yapmış kişilerde aramaktayım ve firmama yeni kan katarak gelişip bir adım ilerlemeyi düşünmekteyim bu tür kişilerede açığım.

fikir ve tavsiye lütfennnnnnnnnnnnnnnnn

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
11 yılda nerden nereye geldiğinizi gözden geçirin.Neleri öğrendiğiniz kadar,neleri bilmediklerinizi
ve bunları nasıl ve ne zaman öğreneceğinizi bilmiyorsanız,belirsizliği ve kaynak sıkıntısını aşmakta
güçlük çekersiniz.
İş hayatında alınacak en önemli derslerden biri daha az işi daha hızlı olarak yapmaya odaklanmaktır.
Işi geliştirmekte en önemli hatalar kurumsal kıskançlıklara ve çıkar çatışmalarına fırsat vermek gelişme dönemindeki elemanların elini kolunu bağlamak ve piyasaya çıkarken yavaş kalmaktır.

45 yıldır bu sektörün içindeyim.Tecrübe olmadan,bir kaç makina ile hiç bilmediğiniz bir işe girişmek ve en kısa zamanda köşe dönmeyi amaçlamak hayal kurmaktan öte bir şey değildir.
Başarının sırrı,geçmişe format atıp yeni bir düzen kurmaktır.Yoksa hantallaşmış pc ile yola devam etmek insanı yarı yolda bırakır.
Mavi ekranı görmek istemiyorsan LOW LEWEL FORMAT.Dost acı söyler ama gerçek söyler.