Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash site revizyonları - İstanbul

onur erler

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.onurerler.com
Flash site revizyonları

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar,

Flash tabanlı kişisel sitemde bir takım revizyonlara gitmek istiyorum.

Revizyonlar kısaca şöyle;

1. Ana sayfaya about başlığı eklenerek bir flash animasyon çalışıldı fakat revize edilecek, tıklandığında works sayfasında olduğu gibi yeni bir sayfaya gidecek, bu sayfada da iki ayrı sekme oluşacak.

2. Works bölümünde bulunan işler, şu an olduğu gibi next butonuyla ilerleyecek şekilde değil, tıklanınca büyüyen thumbnailler halinde çalışılacak. Bu uygulama için hazır script vereceğim.

Bu iki ana başlık dışında küçük revizyonlar da bulunuyor.

Şunu da belirtmeliyim ki, siteye birden fazla web tasarımcının eli değdiğinden, fla birazcık karmaşık durumda.. Dolayısıyla flash konusunda hakikaten yetkin olan, mail yoluyla da olsa sık sık görüşüp bir an önce ilerleyebileceğimiz, aynı dili konuşabilmemiz adına tercihen güzel sanatlar eğitimi almış arkadaşlar portfolyoları ile birlikte bana mail atabilirlerse çok sevinirim..

Şu aşamada fiyat ve zamanlama teklifi istemem doğru olmaz diye düşünüyorum. Öncelikle iletişime geçelim, sonrasında ben kafanızdaki soruları ortadan kaldıracak olan detaylı briefimi vereyim, en son olarak sizden fiyat teklifi alayım. Böylelikle iki taraf da mağdur olmaz kanaatindeyim...

Şimdiden teşekkürler

E-posta: onurerler82@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Konu tarihinin geçmiş olması

Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarih itibari ile çalışmaya müsait olmaması ve geriye dönüş yapılmadığından insiyatif olarak konu fazlalıklarını silmek sebebiyle konunuz tarafımdan kapatılmıştır.