Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flood nedir? Neden yasaktir?

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
Flood, forumda yazdiginiz bir mesajin hemen altina art arda mesaj yazmanizdir.

bir kac ipucu:

Mesajlariniza, konulariniza aninda yorumlar, cevaplar beklememelisiniz, eger onemli ve/veya ilgi cekici bir konu ise zaten zamanla mesajlar yazilacaktir. Onun icin biraz sabirli olmaniz gerekir.

Bir konuya mesaj yazip gonder butonuna bastiktan sonra, eger degistirmek istediginiz bir kisim varsa altina baska bir mesaj yazmak yerine duzelt butonuna tiklayip mesajinizin icerigini duzeltiniz. Duzeltilmeyen mesajlar, art arda yazilan mesajlar yoneticiler tarafindan silinecektir.

Eger mesajiniz belirlenen yazi karakterini gecmis ise hemen altina baska bir mesajla devam edebilirsiniz, bu flood degildir!

Bu gerekli ipuclarini degerlendirerek lutfen art arda mesaj atmaktan kacininiz. Bu konuda daha dikkatli olacaginizdan eminiz...

Tesekkurler...

Benzer konular

tumay60

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence bu yasağın hiç gereği yoktu!

ama kurallar işte :)

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
bence bu yasağın hiç gereği yoktu!

ama kurallar işte :)
mesaj kirliliğini önlemek için bence gereği var.
çünkü bazı üyeler yazmış olduğu mesajı defalarca art arda aynı mesajı yazan arkadaşlar var.

orkununlu

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.orkununlu.com
düzelt butonu çıkmayınca ne yapacağız? Ben yeni bir ilan girdim ama mail adresimi alışkanlıktan yanlış yazmışım, şimdi düzeltemiyorum, mecburen yeni mesaj yazdim. Ayrica mail ile iletişim kurulamaması da ilginçmiş.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
düzelt butonu çıkmayınca ne yapacağız? Ben yeni bir ilan girdim ama mail adresimi alışkanlıktan yanlış yazmışım, şimdi düzeltemiyorum, mecburen yeni mesaj yazdim. Ayrica mail ile iletişim kurulamaması da ilginçmiş.

Forum kuralları madde 17:

Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz) butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

* Yukarıda yazılı olan Forum Kurallarına aykırı durumlar hariç, İşveren, İş arayan ve İkinci El Pazarı ana başlıklarının altında yayınlanmakta olan ilanlardaki mesaj sahipleri mesajlarının/ilanlarının güncelliğini belirtmek maksadı ile belirli zaman aralıkları (gün içersinde 1 defalık hak) ile güncelleme hakkını sahiptirler.