Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Folyo kesim programı lazım

ŞAHİN REKLAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar kesim makinamı aldığım yer bana bir program verdi procut diye program anahtarsız çalışmıyo kasanın arkasına o anahtarı takmadan çalışmıyo ve o prograramdan yok firma artık getirmiyormuş acaba bu anahtar işine bir çözüm bulabilirmiyiz çözümü yoksa başka bir kesim programı varmı casmate haricinde acilllll.....

Benzer konular

arşivci

🌱Yeni Üye🌱
sana yardımcı olabilirim hem kesim programı hemde reklam hakında ne ihtiyacın varsa özelime yazasan yardımcı olabilirim çokgüsel bi kesim programım var kilitsiz çalıştrıyorum tüm makinaları

ŞAHİN REKLAM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özelinize yazdım irtibata geçebilirsek çok sevinirim bu konuda çok sıkıştım bu aralar makinam var ama başkasının makinasını kullanmak zorunda kalıyorum programım olmadığı için

cibril

🌱Yeni Üye🌱
onlara bakma sen bende ilaç özelime yaz anında sınırsız kilitsiz xp de kesim yap tr çapında 300 küsür makina kurdum ...

kesanmurat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım bendede çin malı iki tane makina var
signcut-x2 kullanıyom ama her hafta şifre alıyom emaille
zor oluyo çözüm varsa sevinirim
yasaklancak site amacını aşıyo kaç kişi windowsu orjinal
lütfen

selimyuce

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım banada o programın cd si lazım bi kopyasını gönderebilirsen çok memnun olurum.
konu içerisinde özel iletişim yayınlamak yasak

Moderatör tarafında düzenlendi:

haruncnr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerber'in Omega ve Composer isimli iki farklı versiyonda cnc ve plotter kesimler için özel ürettiği programlar mevcut.

Bu prograda yine kilit korumalı.

Fiyatı ve sormak istediğn diğer detaylar için özelden yazabilirsin.

tabelacıosman

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım bende signcut programı kullanıyorum benimde yardıma ihtiyacım var. Verdiğim ölçüyü kesime gönderiyorum yazıyı verdiğim boyuttan küçük çıkartıyor.Ekrandaki rakamları
bendekiyle karşılaştıra bilirmiyiz. yardımcı olursan sevinirim. msn ********
GSM:*****(TURCELL)

Moderatör tarafında düzenlendi:

TeknoTurk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar sizlere göre genç olan birisi olarak (22 yaşındayım) 6 yıldır reklamcıda çalışıyorum ve tavsiye edeceğim eğer sadece folyo kesim kullanacaksanız flexi sing pro 7.5 sürümü ideal paradan kaçıpta lisans işlemleri için ordan burdan sahte yazılım almayın başka yerlerden çok paranız gider. ha corel draw programı için heryerde key bulursunuz ama corel biraz karmaşık gelebilir flexi sing pro 7.5 bence ideal çünkü kullanımı kolay ve basit arayüzlü tavsiye ederim..

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
1. Çin Üretimi kesiciler için Artcut 2005 _ Türkçe (Sınırlı sayıda)
2. Çin Üretimi kesiciler için Artcut 2009 _ İngilizce (Türkçe çalışmaları devam ediyor.)
programları elimizde mevcuttur.
3. Wincut 1.1 _ Türkçe kesim programı.

İstanbul Reklam

evoluzione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir soru kesim programı ile sadece kesimmi yapılır?
Yani demek istediğim çizimi ayrı bir programda yaptınız plotter da kesmeniz için başka bir programamı aktarmak gerekiyor?

orhaner35

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar bana wincut programı cok acil olarak lazım. format attım pcye elimde bir cdsi vardı fakat oda suan arıyorum vede yok internette aradım fakat bulamadım elinde olan varsa cok acil bana özel msg yluyla ulasabilirmi.:sweating: