Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fontlara Tr Koyma Yardım Lütfen.

renton

🏅Acemi Tasarımcı🏅
font creator 5.6 ben bu programı kulanıyoryum fontlara türkçeleştirme yapmak istiyorum ama yapamaıyorum video anlatım varsa sevinirim yardımcı olursanız kolay gelsin..

Benzer konular

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
O özellikler sadece Professional sürümünde geçerli: "In the Professional Edition, font validation features enable you to improve the quality of your fonts. Tools to join contours simplify and speed up the glyph design process. Powerful transformation scripts let you create hundreds of additional characters in seconds. FontCreator's intelligent generation of composites allows you to automatically generate outlines for more than 2,200 (mostly accented) characters."

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
font creator 5.6 ben bu programı kulanıyoryum fontlara türkçeleştirme yapmak istiyorum ama yapamaıyorum video anlatım varsa sevinirim yardımcı olursanız kolay gelsin..

değiştireceğin yada eklemek istediğin harfin özelliklerine gir "Latin Extended A " yı seç sonra aşağıda "Gbreve" olan yeri seç ok de sonra aynı işlemleri diğer tr harfler için uygula... $011E : Ğ - $011F : ğ - $0130 : İ - $015E : Ş - $015F :ş

bu kod numaraları sadece "Latin Extended A " dan seçeceksin kolay gelsin

renton

🏅Acemi Tasarımcı🏅
video anlatım lazım? daha acemiyim