Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fontlardaki Özel Şekiller [SORU]

alfonzofaruk

🌱Yeni Üye🌱
İyi calısmalar arkadaslar size bir sorum olcaktı
Ben browser oyunu oynuyorum ve bu browser oyununda kendi ittifak [clan,guild,lonca hangisi size anlam ifade ediyorsa] sayfası yapabiliyoruz bu sayfada bazı rutbe resimleri oluyor ve bu sayfaları yapan arkadaslar bunu TOP SECRET gibi saklıyor birine sordugumda yazı fontlarından alıyoruz dedi ben yine aradım bulamadım sizden istegim bu konuda bana yardımcı olmanız. Bir kac ornek assagıda paylasıyorum. İstedigim sey ornegin LİDER yazısının ustundeki sembolller. Simdiden tesekkurler

turaniacopy.png

riskcopy.png

Benzer konular

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
Bazı Özel Şekilleri Font,larda Bulamıya bilirsiniz Sizin Yapmanız Gerekebilir
Verdiğim Linkten İşinize Yarayacak Birçok şekiller vs Bulacağınıza Eminim

"Dingbats"
Başlığı Altında Olan Fontları İnceleyin

Buradan

senizkarasah

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar.. Ben sınıf öğretmeniyim ve bir eğitim sitesine forum tanıtımı afişi hazırlamam gerekiyor, küçük bir logo tasarlamalıyım.. Corel de biraz bilgim var, bir kaç logo tasarımı yaptım ancak, eğitimle ilgili vektör bulamayınca tıkandım.. Ayrıca artık buraya da takılıp kendimi geliştirmek istiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim.. Eğitim ve birlikte çalışıp ortaya güzel çalışma çıkarma adına, toplu çalışmayı temsil edecek vektörler çok işime yarayacak.. Şimdiden teşekkürler..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhabalar.. Ben sınıf öğretmeniyim ve bir eğitim sitesine forum tanıtımı afişi hazırlamam gerekiyor, küçük bir logo tasarlamalıyım.. Corel de biraz bilgim var, bir kaç logo tasarımı yaptım ancak, eğitimle ilgili vektör bulamayınca tıkandım.. Ayrıca artık buraya da takılıp kendimi geliştirmek istiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim.. Eğitim ve birlikte çalışıp ortaya güzel çalışma çıkarma adına, toplu çalışmayı temsil edecek vektörler çok işime yarayacak.. Şimdiden teşekkürler..

Lütfen isteğinizi Vektörel - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım, Sanat buraya konu olarak açarsanız daha çabuk sonuç alırsınız.

İyi forumlar...

senizkarasah

🌱Yeni Üye🌱
"Eğitim, grup çalıması ve okul logoları ile ilgili vektörler gerekli" başlığımı, yukarıda belittiğiniz bölüme taşıyabilirseniz sevinirim..