Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
siz nasıl bir karakter kullanırdınız ve 1 ytl gibi ucuz bir maliyeti nasıl vurgulardınız bu konudaki görüşlerinizi öğrenebilirmiyim yorum için teşekkürler
şimdi burda ben olsaydım diemiyorum. çünkü sana nasıl bir karakter kullanacağını veya nasıl bir uygulama yapacağını belirtemem. herşye senin elinde ve bize kalan sadece bir takım grafik veya tasarım konusndaki düşüncelerimiz bunu kayle alıp almamak senin elinde
1 ytl maliyet konusunda bir kaç vektörel çizimlerden yaralanabilirsin.farklı seçenekler sunmalısın bence

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel bir çalışma. Ama önce ve sonra ayırma işini sarı çizgi yerine bir silecekle yaparsan sanırım tam süper olacak :)

Birde arkadaki açıklama kısmının türkçesinde ikinci satırlar rakamların altından değil yazının altından başlıyor. Ama ingilizcede rakamların altından başlıyor. Küçük bir ayrıntı ama takıldı gözüme :)

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
başkasının işine örnek çıkarmayın

Böyle nasıl durur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

vegaturk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok güzel bir ambalaj yapmışssın yanlız Yol çizgisi ile resim bölmesi farklı renkte olsa biraz daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum ama yinede güzel ellerine sağlık

......

üsteki arkadaş sarı şerit eklemen ambalaja pek birşey katmamış hatta dahada basitleştirmiş bence ilki daha güzel...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar ;)

Forex Hidrofobik Cam Koruyucu Ambalajımız baskı aşamasına aşşağıdaki haliyle gitmiş bulunmakta hadi hayırlısı artık ;)

Arka yüz
arkayzcv6.jpg

Ön yüz
nyzex2.jpg

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
öncesi sonrası yerinde Forexten önce Forexten sonra nasıl olur ?

eline sağlık güzel

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
nyzex2.jpg

Yukardaki tasarıma bakınca ben bir ambalajdan çok bir broşür görüyorum. Benim anlayışıma göre; bir ambalajda ürünle ilgili herşeyi anlatmak gereksiz. Bir ambalajın birinci görevi içinde sakladığı ürünü sağlıklı bir şekilde koruyabilmektir, estetik kaygılar ambalajın koruyucu işlevinin önüne geçmemelidir. İkinci ve bizi ilgilendiren özellik ise alıcı grubunun beğenisine hitap eden estetik bir tasarım gerçekleştirebilmektir. Bu açıdan inceleyince, tasarımının bu yönünün zayıf olduğunu, kısaca estetik bulmadığımı söyleyebilirim.

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
ya sorum şu forex hidrofik cam koruyucu
yağmur kaydırıcı yazısın fontu efektimi ban farklı geldi bak istersen

egeli643

🌱Yeni Üye🌱
slm

Slm arkadaşım ürünle ilgili bilgi ve bunu nereden alabiliriz bayilik şartları nelerdir arkadaşım yardımcı olursanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...