Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Forumda değişiklik Kolayca "Resim Yükleme"

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar mutlaka farketmişsinizdir bu yeni alanı ve mutlaka yöneticiler bir yerlerde bunu anlatmıştır ama dayanamadım buradan sizlerle paylaşıp bu değişimin çok güzel ve işe yarar olduğunu ve Forum Yönetimine TEŞEKKÜRLER'imi iletmek istedim..
:alkis: :artipuan:

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Valla önceki işlemden çok daha iyi olmuş.

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
değerli arkadaşlar resmi bilgisayarımdan alıyorum fakat diğer show advandec linkinig seçeneğini bulamadım yardımcı olurmusunuz.çok teşekkürler...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
muhteşem olmuş:)

ALOR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Paylaşımınız için teşekkürler,gerçekten çok kullanışlı,düşünüp sistemle bütünleştirenlerinde ellerine sağlık.

neva

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
foruma resim yükleyemiyorum son ana kadar gereken işlemleri yaptım resmi yapıştırdım fakat altta gönderdgm cıkmıyor yani sadece yapıştırdıgım adres var olmuyor yayınlanmıyor nerde yanlış yapıyrm arkadaşlar yardım bekliyorum

çiçocadı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yardımcı olmak isterdim ama bende bu konuda sıkıntı çekiyorum uğraşıyorum bende çalışmalrımı henüz paylaşabilmiş değilimmm:(

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
foruma resim yükleyemiyorum son ana kadar gereken işlemleri yaptım resmi yapıştırdım fakat altta gönderdgm cıkmıyor yani sadece yapıştırdıgım adres var olmuyor yayınlanmıyor nerde yanlış yapıyrm arkadaşlar yardım bekliyorum

Önce baska siteden butonununa basıcaksiniz.Sonra resmin urlsini alicaksiniz.Tabii önce resmi yüklemeniz gerek.Bu siteden yükleyebilirsiniz.Browde dedikten sonra enter'a basın.Size bb code vericek.Burda püf nokta linkin sonundaki uzantının .jpeg .jpg .bmp .gif yani resim uzantısı olması lazım.Html falan olmucak.Neyse resmin linkini aldıktan sonra yükle'ye basıcaksiniz.Islem bitmis olucaktır.

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bazı arkadaşlar görsün, foruma kolayca resim yüklemeyi :D

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
iyi ama bu seçenek çalışmıyoru ki
kaç kez denedim bir bilseniz...
ya ben mi yapamıyorum acaba? :utann:
yaa o show lu bölüm bende görünmüyor
resmi seçiyorum; ekliyorum ama gerisi gelmiyor
nasıl yapılıyor ki?

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Birilerine duyurulur, tek ekleyemeyen ben değilmişim demek ki:) Yalnız anlatamadığım nokta şu ki; resim eklemeyi değil siteyi açmayı yapamıyorum.

Son düzenleme:

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Halâ mı? :S

Volkan Bey'in şu mesajındaki bağlantıdan indirince oluyor.. (Konudaki ilk mesajdan değil)

https://www.grafikerler.net/imageshack-e-toplu-resim-yuklemek-upload-t17862p2.html#post705091

skyfox; birincisi, gönderdiğiniz bağlantı "TOPLU resim yükleme bağlantısıdır". Verilen eklentilerle sorunum çözülmemiştir. ("Çoklu" resim yüklemekten bahsediyorum).

İkincisi; hayır, şu an resim yüklemek ile ilgili bir problemim yok. ("Tek" resimden bahsediyorum.)

Teşekkür ederim ilginize...

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
skyfox; birincisi, gönderdiğiniz bağlantı "TOPLU resim yükleme bağlantısıdır". Verilen eklentilerle sorunum çözülmemiştir. ("Çoklu" resim yüklemekten bahsediyorum).

İkincisi; hayır, şu an resim yüklemek ile ilgili bir problemim yok. ("Tek" resimden bahsediyorum.)

Teşekkür ederim ilginize...

Farketmiyor.. :)

Onu kurduysanız sorun yok.. Pencereye sürükleyip attıktan sonra, o pencerenin içinde son eklediğiniz resmin üzerinde sağ tıklayıp COPY tıklayınca linki almış oluyorsunuz. Sonra mesaj gönderirken resim butonunu tıklayıp, linki yapıştırın..

Burada dikkat edilmesi gereken nokta, https:// yazısı zaten var. Bir de yapıştırdığınız bağlantıda var, çift olmasın. Öncekinin üzerine yapıştırın. (Silin)

https://https://www.... şeklinde olmasın.

miraynur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bilgisayardan yükleme yapmaya çalıştım ama gözükmedi resim tam olarak nasıl yapılacağını anlatırmısınız

bygrafikir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet gerçekten çok iyi. yöneticilere teşekkür...