Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Foto Life Akademi Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu

fotobilgi

🌱Yeni Üye🌱

Foto life Akademi Yeni Dönem Eğitimleri Başlıyor!

Foto Life Akademi fotoğraf sanatçısı ve eğitmen Orhan Gürbüz tarafından 2008 yılında alanında ün

yapmış fotoğrafçılar ve eğitmenler ile kameramanlar, metin yazarları, sanat yönetmenleri, kurgu

operatörleri gibi geniş bir kadro eşliğinde fotoğrafçılık eğitimi alanında kişi ve kurumlara özgün

çözümler sunmak ve kariyer hedefi oluşturmak için kurulmuştur. Foto Life Akademi İstanbul’un

Taksim, Bakırköy, Kadıköy, Avcılar, Maslak, Beylikdüzü ve Beşiktaş semtleri olmak üzere 7 farklı

lokasyonda fotoğrafçılık kursu eğitimleri vermektedir. Uluslararası eğitim standartları, ders telafi

imkanı, özel dersler, katılım sertifikası ve fotoğraf gezileri ile Türkiye’deki en iyi kurslardan biridir.

Eğitmen kadrosunda Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarını barındıran Foto Life Akademi yakında Ankara,

İzmir ve Bursa şubeleriyle de oyunculuk kursu eğitimlerini vermeyi planlamaktadır.

B2WYZM.jpg

Foto Life Akademi’nin Yeni Eğitim Dönemine Özel Kampanyalarını

Kaçırmayın!

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitimi merkezi Foto life Akademi yeni sezon kampanyalarıyla da tercih

edilmeye devam ediyor. Kaçırmamanız gereken kampanyalar:

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Erken Kayıtta 1100 TL yerine 550 TL!

Temel + İleri Eğitim 1300 Yerine Sadece 1000 TL!

Erken Kayıtta Düğün Fotoğrafçılığı Fırsatı! 1250 TL yerine 850 TL!

Diğer fotoğrafçılık eğitimlerinin fiyatları ve ders programları için Foto Life Akademi web sitesini

ziyaret edebilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçılardan eğitim alma fırsatını değerlendirin, siz de

hayallerinizdeki mesleğe kavuşun.

Katalog Çekimi

Milyonlarca İnsana Ulaşın! Profesyonel Katalog Fotoğrafçısı!

Çağımızın en etkili anlatım dili fotoğraf. Yüzlerce kelimenin anlatamadığını bir kare açıklıyor artık. Bu da en etkili tanıtım ve reklam yollarından

biri oluyor haliyle. Katalog fotoğrafçılığı ise bu görsel tanıtım araçlarından sadece biri. Ürün ve hizmetlerin potansiyel müşteriye en hızlı

şekilde ulaşmasını sağlayan katalog çekimi unutulmaz görsellerin oluşturulduğu

mutfak sadece. Ancak bu mutfakta; profesyonel bir ekip ve tecrübe çok önemli. Katalog fotoğrafçısı markanızı başarıyla yansıtacak bilgi ve beceriye sahip olmalı.

PM295O.jpg

Fotoğrafçılık Atölyelerinin En İyileri Foto life Akademi’de!

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık kursları arasında lider olan Foto Life Akademi, %100 öğrenme

garantisiyle Temel, İleri, Akademik Fotoğrafçılık Eğitimleri ve Mesleki Atölyeler (Moda, Düğün,

Doğum, Stüdyo, Yemek, Portre, Panoramik, Belgesel, Doğa, Mimari, Ürün, Hava, Kurumsal, Siyah

Beyaz, Seyahat Fotoğrafçılığı) ile Destekleyici Eğitimler(Raw, Görüntü İşleme, Karanlık Oda,

Photoshop) vermeye devam ederek yeteneklerinin farkında ve işinin profesyonelleri olacak

fotoğrafçılar yetiştirmek ilkesiyle hareket etmektedir.

Her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış ve ödül almış, yıllardır sektöre fotoğrafçı yetiştiren, ilgili ve güler

yüzlü eğitmenlerden toplam 31 dalda temel, ileri, akademik ve atölye eğitimlerinin yanında Özel Ders

ve Eğitim Danışmanlığı ile kişiye özel eğitimler ve ayrıcalıklı danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

FOTOLIFE AKADEMİ EĞİTİM MERKEZLERİ

Foto Life Akademi Bakırköy

Adres: Cevizlik Mah. Hat Boyu Çıkış Sok. No:32 Bakırköy / İstanbul
Çağrı Merkezi: 0850 532 30 30
E mail: info@fotografcilikkursu.com.tr
Web: En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Foto Life Akademi Taksim 1

Adres: Sıraselviler Cad. Safiye Ayla Ap. No: 24/5 Kat: 2 Taksim / İstanbul

Foto Life Akademi Taksim 2

Adres: Sıraselviler Cad. Yeni Yuva Sok. No: 18/B Cihangir Beyoğlu / İstanbul

Foto Life Akademi Taksim 3

Adres: İstiklal Cad. No:112/114 Kat:1 Galatasaray - Beyoğlu / İstanbul

Foto Life Akademi Kadıköy

Adres: Koşuyolu Mh. Dinlenç Cd No:11 (Tepe Nautilus AVM Karşısı) Kadıköy / İstanbul

Foto Life Akademi Beylikdüzü

Adres: Açelya Cad. Bakır ve Pirinç Sanayi Sitesi Mahmut Bey Geçidi Aynalı Çarşı No:7 Beylikdüzü / İstanbul

Foto Life Akademi Avcılar

Adres: Ambarlı Mah. Cumhuriyet Cad. Yanık Sok. Avcılar / İstanbul

Foto Life Akademi Maslak - Stüdyo

Adres: Yeşilce Mah. Çelik Cad. No:61 Kat:4 Rehberler İş Merkezi Seyrantepe – Kağıthane / İstanbul

Foto Life Akademi’yi yakından tanımak ve fotoğrafçılık kursları hakkında bilgi almak için web sitesini

ziyaret edebilirsiniz. www.fotografcilikkursu.com.tr