Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance çalışacak Webmaster - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dablue Reklam

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dablueajans.com
Freelance çalışacak Webmaster

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Web Tasarım ve kodlama programlarına hakim

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: *Bakırköy'de bulunan reklam ajansımızda sürekli hizmet vericek, Web alanında ileri düzeyde olan
*Tercihen Bakırköy Bölgesine yakın oturan
*Müşteri ilişkilerinde bulunabilicek
*İlgili ve özveriyle çalışacak
*Müşterinin ihtiyaçlarını çözümleyecek

Freelance çalışacak Webmaster arıyoruz.

Cv ve Portföyünüzü aşağıdaki e-posta adresine yollamanız yeterlidir.

E-posta: dabluereklam@gmail.com

Telefon: 0212 571 20 36

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

garipbiri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hernevidizayn.com
Ayhan sivridağın ev adresine kadar evini basarız deyip ev adresi site sayfalarında teşhir edildiğinde adminler nerdeydi yazık gerçekten yazık grafikerlik ve sanat buysa sitenin adminlerine yazık mafyamısınız mafyalarımı koruyorsunuz grafikermisiniz soytarımısınız sitenizde adresimde belli telefonumda 33 yılımı verdim mesleğe sizin gibi densizlere bir site yapıpta adam olduğunu zannedenlere asla taviz vermedim şerefimle yaşadım ısırcak köpek diş göstermez hadi bakalım bayrampaşa çizgi ajans evimi bascakmış basmassa hatırım kalır.

garipbiri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hernevidizayn.com
33 yıllık grafikerim emeğimi hep göz nurumla kullandım yeri geldi yarım yedim yeri tam yedim ama asla mesleğimi bir tabak daha fazla yemeğe satmadım adminler sizde öle yapın inanın onurla yaşamak çok güzel bir şey

ademgrafik

🌱Yeni Üye🌱
ya adminler sizin garipbiri nickiyle alıp veremediğiniz nedir bir internet sitesine yakışırmı bu yaptığınız adamın evine kızlara seninle tanışmak istiyorum telefonları kopya oto giydirme program sat telefonları açtırmak bu nedir ya ayhan abinin yanındayız kimseyi tehdit ve kimseye hakaret etmiyoruz ama evini biliyoruz akıllı ol tehditlerini grafikeriz diyen şarlatanlara yakıştıramadık. siteye güvenerek verilmiş adresleri yayınlıyorsanız buyrun gelin kimseden korkumuz yok adresimizi zaten biliyorsunuz. öle sinirlendimki nerdeyse gelmeyenin

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
Tercihen Bakırköy bölgesine yakın derken kesin olarak bir tercih mi? Yoksa farklı bölgede olsa da olur mu? YAnlış anlamayın freelance olarak hizmet verecek kişinin size yakınlığı önemli mi? İş yerinize gelme gibi durum mu söz konusu ?

Dablue Reklam

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dablueajans.com
İşin takibi açısından ilçe kısıtlaması yaptık ama karşılıklı sağlıklı bir iletişim olduğu takdirde sorun olmayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...