Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance grafik tasarım ve özel grafik dersleri...

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Programlar: Freehand, Photoshop, Aİ vb.

Mesleki Özgeçmişim: 1994 yılından 1996 yılına kadar yerel bir gazetede Mac bilgisayar ve başta QuarkXPress olmak üzere yardımcı program olarak AdobePhotoshop vb. programlar ile sayfa mizanpajı, sayfa sekreterliği, montaj gibi görevlerde bulundum... 1996 - 1998 tarihleri arasında DPÜ İthalat-İhracat bölümünde okudum. Boş vakitlerimde ve tatillede freelance grafikerlik yapmaya devam ettim. Yüksekokul bittikten sonra dikey geçişle 4 yıllık İşletme bölümüne geçip bu bölümü bitirdim. 1998 tarihinde itibaren tam zamanlı ve bilfiil çalışmak kaydıyla ulusal ve sürekli yayın yapan çeşitli dergi ve gazetelerde ve tam teşekküllü ajanlarda grafiker olarak çalıştım. Tam teşekküllü reklam ajanslarında yardımcı sanat yönetmeni, editörlük ve grafiker olarak çalışmalarım oldu. 2002-2005 tarihleri arasında Ofset, LetterPress, Flexo, serigraf baskı hizmeti veren tam teşekküllü bir matbaada Grafikerlik ve Grafik Departman Yöneticiliği yaptım... 2005 tarihinde istifa edip ajans, matbaacılık ve etiket konusunda hizmet veren ortaklı bir şirket açtım ve halen şirkette baskı imalat müdürü ve grafiker olarak bulunmaktayım... Birçok grafiker ve stajyer yetiştirdim, bunlardan birçoğu şu anda İstanbul'un çeşitli bölgelerinde iş hayatlarını sürdürmektedirler.. Küçük gruplar oluşturup grafik ve ileri düzeyde baskı sistemleri konusunda özel dersler verdim... Grafikerlik, tasarımcı grafikerlik ve ileri baskı sistemleri konusunda tecrübeli olduğumu ve bu tecrübelerimi genç arkadaşlara aktarma hevesinde olduğumu bilmenizi isterim. Freehand, Photoshop, Adobe programlarına tam hakim, CorelDraw programına yarım hakimim. Macintosh ve Macosx sistemlerine tam hakimim. PC ve Windowsxp, windows vista sistemine yeter seviyede hakimim. Office programlarına yeter seviyede hakimim. Ofset baskı, tifdruk baskı, film, reprodüksiyon, letterpress baskı, flexo baskı, serigraf baskı gibi sistemlere ileri seviyede hakimim.

Kişi ve küçük gruplara grafik, tasarım ve baskı sistemleri konusunda özel dersler vermek ve boş vakitlerimde evimden yapabileceğim tasarım işleri aramaktayım...

İletişim için Özel Mesaj gönderiniz lütfen...

Portfolyom: Portfolyo Çalışmaları

Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Bu şaka gibi ama eşek şakası.. 190 sayfalık harita işini 200 tl bedelle yaptırmak istiyorsunuz. İşin endişelendiğim tarafı ise muhtemelen kendini grafiker sanan birisi size olumlu yanıt verecektir...