Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Grafik Tasarımcı Arkadaşlar Arıyoruz! (İstanbul)

dataport

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Firmalarımızın web site arayüz tasarımları, banner (jpeg-swf-gif), kartvizit, logo, sunum dosyası, mailing (template), broşür ve flyer gibi tüm tasarım işlerimizi outsource etmek istiyoruz.

Özellikle banner ve mailing işlerimizin aylık frekansı yüksek yani fazla sayıda iş verilecek. Bu nedenle pazarlama bütçemizi aşmamak için fikir vermesi açısından aşağıdaki örnek bütçelerimizi iletiyorum:

Parça başı fiyatlar az gelebilir ancak yüksek sayıda ve kolay işler geleceğini düşündüğünüzde aylık olarak kazancınız yüksek olacaktır.

Bu fiyatlarda düzenli olarak bizimle çalışabilecek ve referans gösterebilecek tasarımcı arkadaşlarımız bizimle iletişime geçebilirler.

(Bilgi: Baskı işlerimizi ****'nda yaptırdığımız için işlerin corel'de teslim edilmesi gerekiyor.)

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

serdarkaraman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar. Ağırlıklı işim grafik animasyon. (Sitemde Reha Muhtar veya Metin Uca gibi bazı büyük isimlerin işlerine kadar örneklerim var.) Web banner ve mailing işlerinizi yapmak isterim.
14 yıllık grafikerim, 20 yıldır bilgisayar kullanıyorum. Animasyon üzerine onlarca referansım mevcut. Banner işlerini siteme koymadım fakat yapıyorum. Daha iki gün önce bir ajansa yaptım. Zaten sitemdeki işlere bakacak olursanız banner tarzı küçük animasyonları yapabileceğimi anlayacaksınız.

Saygılar

Serdar Karaman
Grafiker animatör karikatürist

web sitem:
www.serdarkaraman.com

mail:
info@serdarkaraman.com

Son düzenleme:

author

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,

İletişim bilgilerinizi paylaşır mısınız?

EsPriTüeL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esprituel.com
İlanınız ile ilgileniyorum.

Profesyonel olarak kullandığım ve Hakim olduğum programlar,
Photoshop , Corel , illustrator , Freehand ,

Orta derece : 3Dsmax,indesign

Mail : esprituel@live.com

Çalışmalarımı google a nickimi yazarak ulaşabilirsiniz. Template ve tema çalışmalarımıda ayrıyeten gösterebilirim. İyi çalışmalar.

imzaci

🌱Yeni Üye🌱
iletişim bilgilerinizi yazarsanız size mail yoluyla gerekli referansları atabilim