Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freelance iş

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
KİŞİSEL BİLGİLER

Elazığ'da İmaket etmekteyim

İŞ DENEYİMİ

Baba Mesleği olduğu için matbaa ve kağıt bilgim var 14 seneyi aşkın tasarım işi yapmaktayım.

HAKKIMDA
-Kurumsal Kimlik Tasarımı ( Logo, Amblem, Kartvizit, Antetli Kağıt, Antetli Zarf, Dosya, Fatura, Cd )
-Menü Tasarımı ,El İlanı ,Broşür,Davetiye Tasarımı ,Etiket,Takvim ,Afiş Reklam Sayfası Tasarımı, Ambalaj Tasarımı
- Katalog , İnsört ,Açık Hava Görselleri Tasarımı Vb.
KULLANDIGI PROGRAMLAR

Adobe Photoshop (Çok iyi) , Corel Draw (Çok iyi) ,İindizayn (İyi),
Freehand (Orta Derece)

Not ufak işleri kabul etmem, çalışma safhasında ücretin %40 nı alırım..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

ygtmaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
KİŞİSEL BİLGİLER

Elazığ'da İmaket etmekteyim

İŞ DENEYİMİ

Baba Mesleği olduğu için matbaa ve kağıt bilgim var 14 seneyi aşkın tasarım işi yapmaktayım.

HAKKIMDA
-Kurumsal Kimlik Tasarımı ( Logo, Amblem, Kartvizit, Antetli Kağıt, Antetli Zarf, Dosya, Fatura, Cd )
-Menü Tasarımı ,El İlanı ,Broşür,Davetiye Tasarımı ,Etiket,Takvim ,Afiş Reklam Sayfası Tasarımı, Ambalaj Tasarımı
- Katalog , İnsört ,Açık Hava Görselleri Tasarımı Vb.
KULLANDIGI PROGRAMLAR

Adobe Photoshop (Çok iyi) , Corel Draw (Çok iyi) ,İindizayn (İyi),
Freehand (Orta Derece)

Not ufak işleri kabul etmem, çalışma safhasında ücretin %40 nı alırım..

Selam ben istanbuldayım bazen işlerimin sebebiyle çizim işlerini yetiştiremiyorum reklam tabela dekor işleri yapıyorum taranmış logo vektörele çevirme işleri, logo tasarımı, tabela tasarımı mağaza çizimleri desen çalışmaları fuar stand çizimlerinde dışardan yardımcı olabilecek kişiler arıyorum , çalışma şekli tamamen online olur ödemede hesaba havale yaparım .. yigitemail h0tmail.c0m