Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Web Yazılım Hizmeti..

MustafaYasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mustafayasar.net
Merhabalar..
- Php,Mysql, Xhtml, Css, Js, Xml, Ajax konularında bilgi sahibiyim.. Özellikle Php,Mysql,Xhtml,Css konularında daha deneyimliyim.. Büyük Çaplı projeler ve ajans işleri alıyorum.. Misal olarak ajanslara verdiğim hizmet genelde şu şekilde;
Ajans için istediği düzey ve özelliklerde bir sistem yazılır. Ve daha sonra bu sistem her müşteride kullanılır. Misal sistemin yazılımına en basta X fiyat verip sisteme tüm acık kaynak kodlarıyla sahip oluyor. Bundan sonrası sadece sipariş üzerine tasarım cıkartmak ve bu tasarımı sisteme entegre etmek oluyor.. Bunun icinde cüz'i bir fiyat veriyor. Ve kendi sistemini istediği şekilde istediği yerde özgürce kullanıyor. Eğer devamlı bir müşteri kapasitesi varsa bu şirket icin cok karlı oluyor... Eğer cok kapasiteli gelişmiş bir sistem isterse zaten sadece tasarım cıkarabilecek bir elemana sahip olması ve bu elemanın az bucuk bişeylerden anlaması yetiyor.. Hem hızlı bir şekilde sistem satışı yapıyor Hemde zaman ve nakitten karlı cıkmıs oluyor..

Herhangi bir hazır sistem veya modül kullanmıyorum. Sistemler tarafımdan kodlanır. Tasarım konusunda ise eğer ne tasarım istendiği belli ise ben cizerim, ama cok sanatsal bir site istiyorsa anlastıgım grafierlerden herhangi birine yaptırırım..

Sistem edit, sistem kurulumu vs.. işleri genelde almıyorum..

Profilime girerek web sitemden referanslarımın bir kaçına ulasabilirsiniz.. Yazılan tüm sistemler icerik yönetimlidir..

Teşekkürler..

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

* Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
* Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
* Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
* Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
* Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi