Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer - Duzenli - Türkiye Geneli

signinyang

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer - Duzenli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop - Baslangic

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: merhaba
freelance evden duzenli calisacak bir yardimci bakiyorum.
eger ilgilenirseniz donusunuzu bekliyorum.

Not:
* Her gun 10 tane haber link gonderilip sonucunda 1600x1200 formatinda HD JPEG istenicek.
* Yapilmasi gereken haber linkindeki habere ait resimi duzenleyip gondermek.
* 10 haber sonucundaki 10 resime olusmus olacak sonucunda,
* Her resim 0.80 USD/cent ile ucretlendilecek.
* Her habere ait resim o gun bitmeden (TR saati ile 12) gonderilmesi gerekiyor. (Buradaki surecin aksamamasi icin onemli bu)
* Odemeler her ayin ilk cumasi gecmis aya ait gun/resim uzerinden ucretlendirilerek tr'deki hesabiniza yatirilir.

Not:
Bazen habere ait linklerdeki resimler kucuk/orantisiz/kalitesiz olabiliyor. Bu gibi durumlarda haber basligi neticesinde google uzerinden diger websitelerdein ayni habere ulasilip daha kaliteli resim bulunmasi gerekmektedir. (Veya sanatcinin FB sayfasi. twitter sayfasi, instagram sayfasi)

Ornek Haber:
https://www.ayakligazete.com/cnt/magazin/unlu-sanatci-annesine-verdigi-sozu-tutamadi.html

E-posta: signinyang@yahoo.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

dizaynator

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resim başı 2 lira para vereceksiniz istediğiniz kriterlere bakın ayıııppp bee resimler düzenlenecek derken ne gibi düzenlemeler biraz açar mısın ne kadar uğraşacağız bir resimle haa birde hergün bitiminden önce istiyorsunuzda ödemeler takip eden ayın ilk haftası ben size güvenip nasıl iş yapacam her ay bir grafiker kandırsanız sırtınız yere gelmez
ne güzel istanbul beeee ...

signinyang

🌱Yeni Üye🌱
Ilanin nasil kapatilacagini bilemedigim ve pasif hale getiremedigim icin.
----------------
İlanın geçerliliği bitmiştir

Merhaba
su an icin biri ile anlastim ve calismaya basladim, bilgilerinizi mail adresimde tutacagim (ileriki donem icin)

tesekkurler