Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer Grafiker Aramaktayız - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suatmsda

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer Grafiker Aramaktayız

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Draw ve Adobe programlarını iyi düzeyde kullanm

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Freelancer çalışan arkadaşlar konusunda çok deneyim yaşadığımız için lütfen aşağıda belirttiğim kurallara uyacak arkadaşlar irtibata geçerse sevinirim.
- Arandığında cevap verecek.
- Dediği günde işini yetiştirecek. (bilgisayarı sık sık arıza yapmayan arkadaşlar mümkünse)
- Gönderdiği tasarımda revize istendiğinde alınmayacak ve bu ücrete zaten bu kadar olurdu demiyecek. (müşteride her zaman ilk gelen tasarım geçer diye bir mantık yoktur)
- İş başına mantıklı fiyat isteme yeteneğine sahip. (Ben bir fiyat vereyim de tutarsa yaparız nasıl olsa mantığını benimsememiş.)
- freelencer güzel iş çıkartacak arkadaşlar ile çalışmak istemekteyiz.

Başvurularınızı lütfen örnek çalışmalarınız ve/veya web sitenizin adresi ile gönderirseniz sevinirim.
Mail adresimden her saat iletişim kurabilirsiniz.

Not: Bu işin en özel şartı grafiker arkadaşımızın işini temiz çıkartması firma olarak ta bizim işimiz arkadaşımızın ücretini en hızlı şekilde ödemektir.
Bu mantık çerçevesinde uzun soluklu çalışacak arkadaş ve arkadaşlara ihtiyacımız bulunmaktadır.

E-posta: suat.msda@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

dizaynator

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Freelancer amele !!

o kadar freelancer deneyimine sahipsiniz madem hepsi kaypaktı da siz mi çok dürüstsünüz bir de bu pencereden bakmak lazım

suatmsda

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
Evet sizin bakış açınızda farklı bir bakış açısı.
Ben kaypaklık olarak değerlendirmiyorum sadece aradığım şartları belirtiyorum.
Bu şartlarda yaşanan deneyimlerden çıkmaktadır.
Teşekkürler.

rasput_in

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Adobe programlarından kastınız hangileri ?
Adobe nin pek çok programı var hepsini iyi düzayde bilmek çok mümkün bir şey değil.
Aradığınız arkadaştan ne gibi çalışmalar isiteyeceksiniz bunu belirtirseniz daha isabetli başvurular alırsınız. ( afiş ,broşür , logo ,web sitesi ,banner , tanıtım videosu , kitap dizgisi , illustrasyon vs . )
Daha önemlisi bütçeniz nedir , mantıklı fiyat vericek diyorsunuz ama sizin mantıklı fiyat ölçünüz nedir , çizgi üstümü çizgi altımı çalışıyorsunuz bunu belirtmeniz gerek , size göre mantıksız olan fiyatlar çizgi üstü çalışmalar ve ajanslar için pekala mantıklı fiyatlar olabilir, revizyon işine gelince çalışma öncesi eskiz istiyor üzerinde mutabık kalıyorsanız bu sorunu yaşmazsınız , bunlar yapıldıktan sonra müşteri keyfi fikir değiştirip revizyon istiyorsa zaten dünyanın her yerinde her iş kolunda bu işlem ücrete tabiidir , istenilen şeyler yapılmamış veya yanlış yapılmış tabiki düzeltme istenir .

ataaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba profesyonel çizgide freelancer çalışmaktayım, yurtiçi ve dışında ajanslara destek olmaktayım. Tarafınıza mail gönderilmiştir referansları da göreceksiniz kolay gelsin...

emr.aBy

🌱Yeni Üye🌱
Çok ucu açık bir ilan olmuş. Yukardaki arkadaşın dediği gibi "mantıklı" dediğiniz şey değişken bi kavramdır. Yani baktığında 600 liraya logo yapanda gördüm 10 liraya da. En basit örnek. Revize konusunda da bazen en baştan tasarımın yapılması istenebiliyor şunuda değiştirelim diye diye. Buna itiraz edilmesi kadar doğal bi durum yoktur. Onun dışında hak veririm. Bence bu kadar soğuk bi dil kullanmanız hoş değil iyi çalışmalar.

omeryalcin96

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer

Merhaba ilanınızı okudum ve sizinle çalışmak istiyorum pişman olmayacağınızın garantisini verebilrim omeryalcin96@hotmail.com adresine telefon numaranızı bırakırsanız en kısa zamanda sizinle iletişime geçicem teşekkürler

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba ilanınızı okudum ve sizinle çalışmak istiyorum pişman olmayacağınızın garantisini verebilrim omeryalcin96@hotmail.com adresine telefon numaranızı bırakırsanız en kısa zamanda sizinle iletişime geçicem teşekkürler

işveren pişman olmayabilir belki de sen pişman olursan ne olcak, sende mi burdan yazacaksın arkadaşlar bu işverenden uzak durun ben çalıştım paramı alamadım benden söylemesi gibi :)

graphistm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
keşke atılan maillere olumlu-olumsuz geri dönme nezaketini gösterseniz.. iş örneklerine göre ben bunun parasını veremem zihniyetiniz varsa o ayrı tabi.. hayırlı işler..

mertfen

🌱Yeni Üye🌱
cevap derken

ben cevapsız bırakmıyorum valla

mertfen

🌱Yeni Üye🌱
''İlan olur Atılan maillere kesin cevap verilir''

muhammetmts

🌱Yeni Üye🌱
İstanbulda freelance grafikerlik yapmaktayım. Size çalışma örneklerini mail attım bir kontrol ederseniz sevinirim. Tel:541 220 56 25 Muhammed Taş

cagribikmaz

🌱Yeni Üye🌱
Mail Gönderilmiştir.

Merhabalar;

Tarafınıza mail gönderilmiştir.

Teşekkürler.
İyi Çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...