Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer İş Arıyorum - Ankara

yyavuzz

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer İş Arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Photoshop/İyi
Illustrator/İyi
Dreamweaver/İyi
Flash/Orta
After Effects/Orta
Premiere/Orta
Microsoft Office/İyi
Joomla
WordPress

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi olarak daha önce reklam ajanslarında veya benzeri yerlerde çalışmadım. İnternet cafecilik ve Bilgisayar teknik servisi olarak çalıştım. Freelancer olarak web siteleri yaptım. Ayrıca bir süre Kanal Avrupa'da yayınlanan bir program için montaj yaptım. Joomla ve phpscriptler kullandım.İçeriğini ve logo vs. tasarımlarının çoğunu kendim tasarladım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yukarıda yazan programların seviyelerine tam olarak doğru olmamış olabilir. Photoshop, Dreamweaver ve Flash'ı 5-6 yıldır kullanırım. Herşeyini ezbere bilmesem de her istenileni yapabilirim. After Effect, İllustrator ve Premiere Programlarını'da yaklaşık 3 yıldır kullanmaktayım. Bu programlarda da iyiyimdir. Bunların yanında joomla, wordpress ve php hazır script kullanarak web siteleri yaptım. Ofiste veya freelancer olarak çalışabilirim. Bilgisayar bakım onarımından da anlarım. Bazı programların kurslarına da gitmeme rağmen sertifika alamadım. Şehir değiştirmek zorunda kaldığımdan dolayı.
Son olarakda Dumlupınar Üniversitesi İktisat bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Bi kaç dersim kaldı. Onları da 2 sene sonra vermeyi Düşünüyorum askerlikden dolayı. Yani 4 Yıl askerlikle ilişkim olmayacak.

E-posta: yavuzselim68@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

yyavuzz

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer olarak da iş yapabilirim veya ofiste de çalışabilirim

esralider

🌱Yeni Üye🌱
merhaba cvnizdeki telefon numarasından size ulaşamıyoruz