Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fy-3316b model baskı makinesi kafa problemi

yadygar

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaslar ben fy-3316b model bi makina aldim bi turlu kafa ayarini yapamadim yardimci olursaniz sevinirim (kafalarin arasi acik baski yaptigim zaman cizgi olusyo?

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
size teknik servis yardımcı olmadımı bu konuda yani yanlış anlamayın sizi suçlamıyorum teknik servisin bilgi vermesi gerekiyor hakkınızı savunun anlamında söyledim.... neyse benim makinam bunndan çok farklı bir faydası olur mu bilemiyorum ama biz pas arası açık olduğu zaman motorlara yük bindiririz yani yani baskı makinanızın programının bir köşesinde + ve - değerler vardır onlarla oynayacaksınız pas aranız açıksa - ile oynayacaksınız buna 2 kere tıklayın bir kaç pas geçsin bakın düzelmişmi düzelmediyse 2 tık daha yapın böylece düzelecektir. kolay gelsin

ergdgl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resim yuklerseniz daha ıyı olur.kafa dizilim hatasımı yoksa pas cizgisimi daha net sekılde sunu yapın dıyebılırım kolay gelsın

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
* Forum kuralları nı okumalısınız. Slm, Selam, Nbr gibi kelimelerle konu açmak yasaktır. Bu defalığına konu başlığınızı değiştirdim. Lütfen bir dahaki konunuzu açarken forum kurallarını okuyarak açınız.

yadygar

🌱Yeni Üye🌱
siyahda boyle bir cizgi nasil duzeltebilirim?

ergdgl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yukledıgınız resımı malesef goremıyorum erginfr@hotmail.com email atarsanız sevinirim yada admin bu konuda yardımcı olursa cozumde yardımcı olurum