Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazete afişi tasarımım

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
dsagds_by_hugara-d5awyk2.jpg

(11.5cm x 52.5cm)

Ps + Ai

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
11,5 dar olmaz mı?
"Dükkan" özellikle tercih edilmediyse, "mağaza" daha iyi olmaz mı?

Çalışma güzel olmuş.

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel çalışma elinize sağlık.

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
gazeteyi ve afişi biliyorum da gazete afişini çıkartamadım :anlamadim:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Tasarımı genel olarak beğendim. 11,5 bana göre de dar, sanırım afişte yazılanlar size ait değil ki "çocuk dükkanı bayilikleri" bana tuhaf geldi "Bücürük (yetkili) bayilikleri verilecektir" daha doğru değil mi? ...

photox

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarımı beğendim çeşitli yazı değişikliği fikirlerine bende katılıyorum yazmaya gerek duymadım bu sebeple. Ellerine sağlık

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Tasarımı genel olarak beğendim. 11,5 bana göre de dar, sanırım afişte yazılanlar size ait değil ki "çocuk dükkanı bayilikleri" bana tuhaf geldi "Bücürük (yetkili) bayilikleri verilecektir" daha doğru değil mi? ...

Teşekkürler, haklısınız bu konuda..

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar sizi bir türlü anlamıyorum neden tasarımlarda bütün görseller havada uçuyor yani bu tasarımı yapmanın tek yolu bu mu? bütün objeler havada uçmak ya da asılı kalmak zorunda mı, eğer amaç hareketlilik vermek ise bunu bu şekilde vermek mi gerekiyor cok merak ediyorum acaba tasarımda objeler birgün yercekimine uyup yere inecek mi

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşlar sizi bir türlü anlamıyorum neden tasarımlarda bütün görseller havada uçuyor yani bu tasarımı yapmanın tek yolu bu mu? bütün objeler havada uçmak ya da asılı kalmak zorunda mı, eğer amaç hareketlilik vermek ise bunu bu şekilde vermek mi gerekiyor cok merak ediyorum acaba tasarımda objeler birgün yercekimine uyup yere inecek mi

Yerine göre ayakları yere basan çalışmalar yerine görede havaya uçan çalışmalar yapmak lazım. Siz hep yerde olmak istiyorsanız öyle devam edebilirsiniz, amaç dikkat çekmek, ortaya yaratıcı şeyler çıkarıp biraz fark yaratmak ve müşteriyi memnun etmek.

Bu ilan sadece bu şekilde tasarlanır diyede bir iddia yok ortalıkta ayrıca..

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım yorum istedin yaptım ve içimden geceni söledim battıysa yapacak birsey yok yaratıcılıktan kastın buysa bu mesleğin neden yerlerde süründüğü belli sen devam et boşver