Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gazete şablonu hakkında Yardım eder misiniz?

smtcsr

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar ben çok sevdiğim kuzenime doğum günü hediyesi olarak bir dergi sayfası ya da gazete sayfası hazırlayarak çıktısını almak istiyorum kuzenim edebiyat öğrencisi ve yazmayı çok seviyor yazdığı yazılardan bazılarını bu gazete sayfasına basmak istiyorum ama nasıl hazırlayacağımı bilmiyorum ve hiçbir tecrübem yok yardım ederseniz çok sevinirim...:angel:

Benzer konular

aytekeli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yardım olarak ne ıstıyorsun ....

smtcsr

🌱Yeni Üye🌱
mesela bir şablon hazırlasanız gazetenin ilk sayfası şeklinde, en basit hangi programla nasıl yazı ve resim ekleyebileceğimi söyleseniz olabilir mi acaba

unalmete

🌟Usta Tasarımcı🌟
şablonu senmı hazırlayacaksın ? 2. resım ekleyeceğin veya yazı değistıreceğın prog.baya var ama sende mevcutmu önenmlı olan o corel vs gıbı prog. ama arsıvıme bakayım bulabılırsem link eklerım

smtcsr

🌱Yeni Üye🌱
hayır siz bana şablon verseniz ben sadece yazı ve resimlerini eklesem bende indesign ve freehand var ama ikiside deneme sürümü :(

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
indesign kullanmayı bilmen lazım

smtcsr

🌱Yeni Üye🌱
başka oluru yok mu :(çok zor mu yazı ve resim ekleme

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gerçekten baskıcısınız sanırım.
Şimdi şöyle düşünelim. Eğer biz size bunu 2 dakikada anlatabilecek olsaydık bu işten para kazanıyor olmazdık herhalde değil mi?
Herkes öğrenir kendi tasarımını kendisi yapardı...
Bu iş insanlara neden çok kolay görünüyor anlamıyorum...
Bence tanıdığınız bir grafikerden rica edip yaptırmalısınız... Kolay gelsin..

smtcsr

🌱Yeni Üye🌱
Tanıdığım grafiker olsaydı emin ol isterdim?
Ben parasız istediğimi söylemedim eğer para ile yapıyorsan söyle veririz paranı merak etme!
Bilmediğim bir konu hakkında yardım istedim kusura bakma eğer yanlışlık yaptıysam, sonuçta burası bir forum yardım edebileceğinizi düşünmüştüm en azından nasıl yapabileceğim hakkında bilgi verebilirdiniz bu işi biliyorsunuz madem.
Yaptığınız işin kolay olduğunu da ima etmedim!

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
İstanbul'da dijital çıktı alan herhangi bir yere giderseniz sizi yönlendirecek veya yardımcı olacaklardır. Ayrıca kendinizi bu kadar ateşli savunmanıza gerek yok zira biz alışkınız işimizin herkesin yapabileceği birşey olarak algılanmasına...

Kolay gelsin...

smtcsr

🌱Yeni Üye🌱
Ama bu her yardım isteyenin sizin dediğiniz gibi algıladığını düşünmenizi gerektirmez zira ben öyle algılamıyorum. Teşekkürler yardımın için. Sağ ol size de

sehva

🌱Yeni Üye🌱
ben yardımcı olabilirim gazete hakkında nasıl birşey istiyorsun

smtcsr

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim yolladım özel mesaj ile

sınıfögretmeni

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.Bu konuda hiçç bir şey bilmediğimi farz edin.Öğretmenim ve şu an bulunduğum yere yeni atandım.Daha önce özel okulda çalıştığımdan gazeteye hep haber verip yayınlatıyorduk.Şimdiyse köy okulundayım.Çocukların 1.sınıfların böyle bir motivayona ihtiyacı var diye dşünüyorum.Bu sebeple sınıf gazetesi çıkarmak istiyorum.Aslında gazeteden kastım şu:dışarı köpükten bir pano yaptım sıınfta çektiğim fotoları asıp haber yazmak istiyorum.Gelen veli dersteyken sınıfa girmek yerine,onları okusun tenefüse kadar.Hem bizi ahatsız etmemiş olur.Hem de ! ay boyunca yapılan etkinliklerden,haftanın başarılı öğrencisinden,ayın yıldızından,en çalışkan arıdan(güdüleme amacıyla arılar çizdim ve çok çalışan öğrencinin peteğini bal doldurdum)haberdar olurlar.Çok uzattım sanırım.Gazetenin adını kelebek koydum.Çünkü sınıf mevcut grafiğine kelebekle öğrenci sayısını gösterdim.Sınıftaki bilgiler bu.Sayfa haline çıktıısını alıcam.Dışarıdaki panoya asıcam.Sonra 3 ayda bir dergi olarak kuşe kğaıda bastırmayı düşünüyorum.Yardımcı olabilir msiniz arkadaşlar.Ya da ne öeririsiniz.Köy okuluna profesyonel bir şeye gerek yok.Ama o hissi tatsınlar istiyorum.Engin bilgilerinizden bizi faydalandırmanız dileğiyle..Eğitim severlerin yardımlarını bekliyorum...Daaha çokşeye ihtiyacım var ama bilgi yok :( iyi çaLIŞMALAR HERKESE....