Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazete Tasarım Örnekleri

dejavupress

🌱Yeni Üye🌱
kolay bi program 5 yıldır bütün versiyonlarını kullanıyorum....

internetmahir

🌱Yeni Üye🌱
Beyler paylaşım için teşekkürler. Bir çok arkadaşım başlangıç için bu tasarımlardan faydalanacaklardır. Fakat Profesyonel olarak yapmak isterseniz, sakın bu tasarımlara yaklaşmayın derim. Tabi bu benim fikrim. Benim fikrimi sorarsanız. Tasarımlar berbat...
(Bundan 20 yıl önce pikaj masasının üzerinde yaptığım gazeteler aklıma geldi:) özür dilerim.)

internetmahir

🌱Yeni Üye🌱
Beyler kendi şablonlarınızı kendiniz açın, sabit bir kaç şablona bağlı kalmayın kendinizi geliştiremezsiniz. Sayfa mizampajı sayfanın içindeki yazıları doldur boşalt değildir. Sizin de bir tarzınız olsun. Bu benim fikrim. Söylediklerimi lütfen yanlış anlamayın sadece kendinizi geliştirmeniz için sarf edilmiş sözlerdir. Sözlerimden alınanlar olduysa şimdiden özür dilerim.

arifff

🌱Yeni Üye🌱
Ankarada şöyle 30 40 liraya gazete yapıcak birileri var mı acaba ? Gazete Ankara Belediyesinin her hafta yayınladığı bültenlerin boyutu gibi olucak nolur bi yardım edin ?

designbybalci

🌱Yeni Üye🌱
acil 5 sayfadan oluşan bir gazete tasarlamam gerekiyor . yardım ediinn

designbybalci

🌱Yeni Üye🌱
acil 5 sayfadan oluşan bir gazete tasarlamam gerekiyor ve daha yeniyim ... yardım ederseniz sevinirim..

romeo77

🌱Yeni Üye🌱
freelance

haftalık 8 sayfa gazete mizanpajından anlıyan freelance calısan kısıler mesaj atsın