Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum - Türkiye Geneli

selcukinci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.artitasarim.net
Gazete Tasarımı-Dergi Tasarımı 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum

Program/Seviye: Quark Tüm Sürümleri
Photoshop
10 Parmak Klavye (1997 Türkiye Şampiyonu)
Macromedia Dreamwevar
Macromedia Fireworks
Macromedia Flash

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: İstendiğinde verilebilir

İşle ilgili açıklama: 14 Yıldan beri Türkiye'deki büyük gazetelerin bir çoğunda görev yaptım ve halende dışardan görev yapmaktayım. Full Time yada Part Time olarak Gazete-Dergi Tasarım yapabileceğim bir iş arıyorum.

E-posta: selcukefeinci@hotmail.com.tr

Telefon: 0539 484 18 77

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

selcukinci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.artitasarim.net
İlan Detayları

Gazete Tasarımı - Dergi Tasarımı ile ilgili 14 yıllık tecrübemle iş arıyorum

Quark Tüm Sürümleri
Photoshop
10 Parmak Klavye (1997 Türkiye Şampiyonu)
Macromedia Dreamwevar
Macromedia Fireworks
Macromedia Flash

14 Yıldan beri Türkiye'deki büyük gazetelerin bir çoğunda görev yaptım ve halende dışardan görev yapmaktayım. Full Time yada Part Time olarak Gazete-Dergi Tasarım yapabileceğim bir iş arıyorum.

Gerek yurtişi gerekse yurtdışı olmak üzere bir çok yere dergi, gazete, kitap, şablon ve tasarımları yaptım.

Tecrübleli olduğum işler

Gazete ve Dergi Tasarımı Mizampajı
Web Arayüz Tasarımı
Logo Tasarım
Banner Tasarım
İnteraktif CD Tasarımı
Flash Sunum
Her türlü dijital baskı ve tasarımları

Sarı Basın Kartı Mensubuyum, freelancer olarak Türkiye ve diğer ülkelerde hizmet verebilirim. İyi bir teklif gelirse tam zamanlıda çalışabilirim.

selcukinci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.artitasarim.net
İlan Günceldir.

İlanım hala günceldir arkadaşlar, dernek, şirket, şahıs dergi ve gazeteleri, katalogları profesyonelce yapılır.

muttoli

🌱Yeni Üye🌱
hocam birşey sormak istiyorum ben bir kamu kuruluşunda grafiker olarak çalışıyorum dışarıya hiç iş yapmadım sadece bulunduğum yerin yani belediye nin dergilerini yaptım fakat şimdi dışarıdan da bana dergi tasarımı için iş geliyorum fiyat olarak ne versem uygun olur yani bunun standartı varmıdır.hazırlayacağım şey ise bir katalog ve en fazla 25 yada 30 sayfa tutar a4 ebatında yan olacak ve ayrıca ben sadece işin tasarım boyutu ile ilgileniyorum baskı vs işlerine karışmıyorum ne fiyat vermem gerek sizce

selcukinci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.artitasarim.net
hocam birşey sormak istiyorum ben bir kamu kuruluşunda grafiker olarak çalışıyorum dışarıya hiç iş yapmadım sadece bulunduğum yerin yani belediye nin dergilerini yaptım fakat şimdi dışarıdan da bana dergi tasarımı için iş geliyorum fiyat olarak ne versem uygun olur yani bunun standartı varmıdır.hazırlayacağım şey ise bir katalog ve en fazla 25 yada 30 sayfa tutar a4 ebatında yan olacak ve ayrıca ben sadece işin tasarım boyutu ile ilgileniyorum baskı vs işlerine karışmıyorum ne fiyat vermem gerek sizce

öncelikle merhaba, bir standardı yok açıkcası herkes tutturabildiğine fiyat veriyor, ama bu işi benim gibi tecrübeli, yıllarını vermiş olan sayfa sekreterleri onlar normalinden biraz daha fazla isterler. Piyasa fiyatını söylemek gerekirse, 25 - 30 sayfa bir tasarım için 750 TL den aşağıya inme derim. Bu işin hakkı budur, sonuçta çoğu müşteri metaryelleri ya eksik gönderir, yada gönderdiği resimler bir boka benzemez, uğraşman gerekir. İşin incelikleri seni çok uğraştıracağı için 750 TL den aşağıya inme.

Baskı olarak da sen adamlara baskı içinde yardımcı olabileceğini söyle, baskı konusunda benim matbaam var, istedikleri özelliklere göre fiyatımızı veririz, eğer uygun gelirse bize bastırırlar ;)

selcukinci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.artitasarim.net
Gazete ve Dergi tasarımlarında uzman arayanlara

Gazete ve dergi tasarımlarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözüme ulaşmasını istiyorsanız, lütfen bana ulaşın.

seyca

🌱Yeni Üye🌱
merhaba Marmaris'te bu işi yapmak evet ise lütfen arayınız 0 536 328 48 72 ( çğrı brkablrsinz)

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.