Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazze Ölüyor!..

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gazze savaşı için yaptığım afiş tasarımları...

Gazze_is_killing_by_sercansarigul.jpg

Gazze_by_sercansarigul.jpg

Gazze! Ey en acı günlerini en son yaşayan şehir!
Zalimler, vahşiler, haydutlar elinde kaldın.
Senin için bir şey yapamadık, yapamıyoruz!..
Bir duamız var sana dair. Elimizden gelen bu!..
Ve bir de verebileceğimizi vermek!.. Maldan ve candan...
Bugün imtihan günü!...:crying:

Benzer konular

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Filistin için yapılan hiç bir çalışmaya yorum yapmıyorum...içten gelerek yapıldığını biliyorum...bir çizgi dahi olsa...belliki kalbin onlar için atmış...ve çalışma olarak hayata geçirmişsin...tabiki yokmu eleştirilecek yanı tasarım olarak elbetteki var...ben bu tür afiş çalışmalarında kan olmasına karşıyım kanayan yaralar zaten ortada bunu afişte vurgulamak gereksiz...vs...vs...(yok yok eleştri yok:) ) eline sağlık...

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorumun için öncelikle teşekkur ederim!..Eleştirmek hakkınız tabıkıde,kan koyma sebebim insanın acıma duygusunu ön plana cıkarmak için yapmıştım.İnsalar öldü ama insalık ölmediği bu afişle göstermek istedim.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Yorumun için öncelikle teşekkur ederim!..Eleştirmek hakkınız tabıkıde,kan koyma sebebim insanın açıma duygusunu ön plana cıkarmak için yapmıştım.İnsalar öldü ama insalık ölmediği bu afişle göstermek istedim.

rica ederim...bence de tam tersi günlerce televizyonlardan, gazetelerden, internetten vs...fazlasıyla kan ve fazlasıyla gözyaşı gördük...bence yapılan afişler umut kokmalı...bu vahşeti görüp içi acımayan insan insan değildir zaten...bu benim görüşüm...bakıldığında orada yaşanan acıya ortak olduğumuz belli olmalı ama içimizi yeniden kanatmamalı...

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sercan kardeşim tebrik ederim. Ellerine zihnine sağlık. Çok güzel olmuş.
Filistin davasını yücelteni Allah da yüceltsin!