Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gerber accumark ders notları

krem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar çok acil olarak gerber accumark ders notları veya kulanım cd si lazım. Yardım ederseniz sevinirim.

Benzer konular

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
Merhaba kardesim, malesef elimde yok ve tahminimce ders notu bulman çok zor, google'da tutrial diye aratırsan, ingilizce eğitim seti vs bulabilrisin, birde youtube'da videolu analtımlar var ne sevie bilmioyrum ama işini görmesi lazım.. youtube'dan seyret :)

ey2615643

🌱Yeni Üye🌱
kıymetli kardeşim ben de sds one a 52 a 52 programı için kullanım klavuzu arıyorum. ancak firmalar bildiğim kadarıyla yalnızca yardım menüsünü türkçeleştirip kullanım klavuzu veya ders notu vermiyorlar. ama ulaşabilirsen lütfen link buraya ekle. iyi çalışmalar.

kerso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.cigicigi.co
hocam versiyon kac kullaniyorsunuz, birde ben amerikadayim ve dolayisi ile amerikan dnslerinden baglaniyor ve ariyorum, sonuc var, illegal paylasim yapamiyoruz fakat dns amerikadan yapip googledan ingilizce arama yaparsaniz sonuca ulasabilirsiniz..

accumark

🌱Yeni Üye🌱
Accumark gerber programının son sürümü olan 8.5 programını türkçe olarak kullanmak istermisiniz? Programı daha önce hiç kullanmamış ama bu işin eğitimini almak isteyen arkadaşlar accumark gerber eğitim cd si bu konuda sizlerede yardımcı olacaktır. Program ve eğitim cd si hakkında bilgi almak isteyenler https://www.facebook.com/accumark.gerber adresinden iletişime geçebilirler.

accumark

🌱Yeni Üye🌱
Accumark gerber eğitim cd’leri piyasa çalışma teknikleri ile hazırlanmıştır.farklı kategorilerden oluşan eğitim cd’leri ölçü tablosundan başlayarak. Baz kalıp, model uygulama, serileme, model dosyası, sipariş dosyası ve pastal hazırlama sesli ve görüntülü olarak detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Eğitim seti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.facebook.com/accumark.gerber

tgbmnn

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bu programı elinde olan varsa allah rızası için benimle de paylaşabilir mi ?çok aradım ama hep viruslu veya kırık linkler cıktı lutfennnn yardımcı olunnn :(