Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gerçekçilik konusunda yardımınız lazım..

baterist83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ilk defa dış mekan çalışıyorum ve sonuca bir türlü ulaşamadım. ne yaparsam yapayim çok amtör bir render alıyorum. gerçekçilik sıfır. cam kullandım ayna kullandım. ayarlarıyla oynadım.. yinede resimde gördüğünüz gibi çok amatör bir görüntü çıktı ortaya. sizden ricam bu konuda bana yardımcı olacak bilgiler vermeniz. açıklamalı olarak bir kısa video da çok işime yarar. şimdiden teşekkür ederim.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
foruma resim yüklemek

arkadaşlar ilk defa dış mekan çalışıyorum ve sonuca bir türlü ulaşamadım. ne yaparsam yapayim çok amtör bir render alıyorum. gerçekçilik sıfır. cam kullandım ayna kullandım. ayarlarıyla oynadım.. yinede resimde gördüğünüz gibi çok amatör bir görüntü çıktı ortaya. sizden ricam bu konuda bana yardımcı olacak bilgiler vermeniz. açıklamalı olarak bir kısa video da çok işime yarar. şimdiden teşekkür ederim.
foruma resim yüklemek konusunu okusan iyi olur!
https://www.grafikerler.net/foruma-resim-yuklemek-t39675.html

arizek

🌟Usta Tasarımcı🌟
resim görünmüyo..

render motorunuz nedir ?

baterist83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya arizek v ray kullanıyorum... iç meklanlarda sıkıntı yoktu ama burda yakalayamdım bir türlü..:)

MagiC_She58

🏆Pro Tasarımcı🏆
gercekcilik istiyosan 3 boyut ve gölge çalışman lasım bence..kolay gelsin:)

baterist83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi benim sorunum camlara verilen yansıma.. dış cephelerde camlara öyle bir ton vermeliyimki hem mavi hemde cam görünümünde olmalı... birde aldığım renderlerde hep netliği yaklayamama gibi bir sıkıntım var... bu konularda yardımcı olursanız sevinirim...

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Bateris Arkadas Bu Malesefki Şunu Yap Bunu Yap Demekle Bitmeyecek Bir Olay. Başlayacağın Noktayı iyi Tayin Etmen Gerekiyor Öncelikle. Yani Model mi Işık mı Materyal mi.Şimdi Sen 3ü Bir Arada İstiyorsun ki İnsanlar Bunun İçin Aylarca Video Dersleri veya Kurslarına Gidiyor.Yardımcı Olmak İstesem de Sorununu Hallettiğin Zaman Zaten Max Öğreniminin Yarısına Yaklaşmış, Geriye Çok Bişey Bırakmamış Oluyorsun. Araştırıp Zaman Harcarsan Daha Sağlıklı Olur Kanaatindeyim. Başarılar.

KAARA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.3duzman.tr.gg
Cam meteryalini atadıktan sonra (reflekt) rengini istediğin mavinin tonunda ayarlayarak istediğin sonuca ulaşabilirsin..

baterist83

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilginize teşekkür ederim arkadaşlar... size bir sorum var o zaman hadi cam işini felan çözerimde ben render alırken görüntelirmide pixelleşme oluyor. bunu nerden düzeltebilirim..?