Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü türkçe edius dersi 1.bölüm arayüz tanıtımı

halcetin

🌱Yeni Üye🌱
Hocam yardımlarınızdan dolayı sonsuz teşekkurler. Ben üye oldugum halde dosyalara ulaşamıyorum .Nedeni ne olabilir. Derslerin tümüne nasıl ulaşabilirim ..saygılarımla..

halcetin

🌱Yeni Üye🌱
Edius 6 kurulu bilgisayarımda Her seferinde bin effect information pencerelerini ayarlamak zorunda kalıyorum .. bu pencerenin kapatıp açtıgımda nasıl kalıcı olmasını saglıyabilirim .teşekkür ederim..

disiplin

🌱Yeni Üye🌱
edııus

abi indiremiyorum premıum filan yazıyor.okla hareketli nesneyi takip nasıl oluyor lütfen yazarak ne yapmamız gerektiğini yazarmısınız.bi türlü dosya indiremiyorum.nasıl indirmemiz gerektiğinide anlatırsanız çok sevineceğim.çünkü hakkaten önemli şeyler anlatıyorsunuz.

alabao

🌱Yeni Üye🌱
dosyayı indiremiyorum

yeni başladım biraz kullanıyorum.sizi takip etmeye başlayacağım fakat 1.dersi indiremedim. Emeğinize sağlık

NikonF4e

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar,
''Yükleme mevcut değil'' diyor.
Download permission denied by uploader. (0b67c2f5)

sulenaz

🌱Yeni Üye🌱
paylaşım yapalı baya olmus ama benim çok acıl edius ögrenmem gerekiyor. linkte bir sorun var dosya bulunamadı diyor. yardımcı olusanız çok sevinirim

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
videolar hakkında

ARKADAŞLAR BURDAKİ VİDEOLARI ÇOK SIK GİREMEDİĞİMDEN YETERİNCE UPLOAD EDEMİYORUM ETTİKLERİMDE KISA SÜREDE SİLİNİYO DERSLERİ İZLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR YOUTUBE SİTESİNDE poyrazhan55 ADIYLA ARAMA YAPTIRIRSANIZ ORADAKİ KANALIMDANDA DERLERİME ULAŞABİLİRSİNİZ EHRHANGİ BİR SORUNUZ OLURSADA BURADAN DA YAZIP SORABİLİRSİNİZ.

leylagil

🌱Yeni Üye🌱
edius

edius indirebileceğim bir link var mı acaba grafikerler.net i kurcalıyorum ama bulamadım burada