Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
videolar hakkında

ARKADAŞLAR BURDAKİ VİDEOLARI ÇOK SIK GİREMEDİĞİMDEN YETERİNCE UPLOAD EDEMİYORUM ETTİKLERİMDE KISA SÜREDE SİLİNİYO DERSLERİ İZLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR YOUTUBE SİTESİNDE poyrazhan55 ADIYLA ARAMA YAPTIRIRSANIZ ORADAKİ KANALIMDANDA DERLERİME ULAŞABİLİRSİNİZ EHRHANGİ BİR SORUNUZ OLURSADA BURADAN DA YAZIP SORABİLİRSİNİZ.

zaraoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
export

Poyrazhan abi oncelikle emeginden dolayi cok cok tesekkurler
kucuk bir sorunum var 7.4 versiyonu kullaniyorum ve render yaparken aynen anlattigin adimlari takip etmeme ragmen butun projeyi export yapiyor gercekten anlamadim ne yapacam hatta video kayit programim olsaydi kayit yapip gonderecektim gormeniz icin yardimci olursaniz cok sevinirim saygilar

zaraoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
export

abi bu arada unuttum ekliyeyim programi yeni kurdum acaba ayarlarda yapmam gereken bir durum varmi cunku 5.5 versiyonunda surekli yaptigim bir sey ve mantigi hep ayni ama neden se bunda bir turlu beceremedim

zaraoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
apoyrazhan abi tekrar ben :) zahmet edip cevap verme diye yaziyorum bu son mesaji edius un kendi sitesinden radim buldum cevabini ayarlardan bir kutuyu isaretlemem gerekiyormus yaptim yani kisacasi genede tesekkur ediyoru simdiye kadar ki butun yardimlarin icin saygilar