Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersleri 3. bölüm render nasıl yapılır

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar ses biraz kısık çıkmış şimdilik idare edin ilerde bunu haledeceğim indiren arkadaş hoparlörde felan dinlesin

RapidShare

3rd5m

🌱Yeni Üye🌱
dostum bu lınkten ındıremıorum kullanıcının kotası dolmustur dıo

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam indiriyorum emeğinize sağlık tekrardan

DeeJay-Eray

🌱Yeni Üye🌱
2 saatlik bi görüntü 10 gb :( in aut da yaptım anlamadım mp2 olarak da kayıt ettim yardımcı olurmusunuz

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok iyi bir ders daha arşivimde yerini aldı.Eline sağlık abi.Teşekkür ederim.

blackstars_08

🌱Yeni Üye🌱
Yaaa inan çok işme yaradı ama senle konuşsak sorularım var.. Umarım bana yanıt verirsin bende kısa filmler çekiyorum ama kurgusunu kendim yapmak istiyorum.. Yeni yeni öğrenmeye başladım ama tam hakim değilim.. Yardımcı olursan sevinirim...

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yaaa inan çok işme yaradı ama senle konuşsak sorularım var.. Umarım bana yanıt verirsin bende kısa filmler çekiyorum ama kurgusunu kendim yapmak istiyorum.. Yeni yeni öğrenmeye başladım ama tam hakim değilim.. Yardımcı olursan sevinirim...

elimden geldiğince yardımcı olayım dostum sana, sorunun nedir?

fat_35

🌱Yeni Üye🌱
hocam sesi ulead da yükselttim dersi aldım emeğinize sağlık benim bir sorum olacak normal bir görüntünün altına transparan ikinci görüntüyü nasıl koyacaz anlatırsanız sevinirim saygılar.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam sesi ulead da yükselttim dersi aldım emeğinize sağlık benim bir sorum olacak normal bir görüntünün altına transparan ikinci görüntüyü nasıl koyacaz anlatırsanız sevinirim saygılar.

diyelim 2 görüntüyü attın tımelıne kanalına üst üste gelecek şekilde, efeck paletinde keyers a tıkla ordan 3.d pip olan seçeneği sürükle ve bırak mantığıyla görüntünü üzerine koy ardından information patele tıkla açılan 3d pip kontrol panelinde sağ üstte position seçeneğine tıkla şimdi bakarsan alr tarafta transparan seçeneğini göreceksin ordan oynatabilirsin bunu yapamazsan yine yaz bana başka bir yolu var onu yazarım sana

fat_35

🌱Yeni Üye🌱
hocam 4. dersi ne zaman atacaksınız bilgi verirseniz sevinirim

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
eğer bir aksilik olmazsa yarına yetiştirmeye çalışacağım dostum

fat_35

🌱Yeni Üye🌱
hocam ben edius 4 indirebildim netten siz 5'i anlatıyorsunuz galiba renderde sıkıntı yaşadım arasında fark varmı eğer varsa edius 5'i indirmemde yardımcı olabilirmisiniz.teşekkür ederim

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
edius 4 ile 5 arasında gözle görülür çok fark var kesinlikle 5 kullanmanı öneririm eğer benimle irtibata geçebilirsen edius 5 yollayabilirim sana

şima1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkürler.derslerini takip ediorum ve çok yararlı oluyor.
Acaba 3D pip ile ilgili görüntülü bir ders yapabilmen mümkün mü?
4 gözle bekliyorum...