Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersleri 6. bölüm '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' HD

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar ders edius 6 versiyonu ile hazırlandı ama diğer versiyonlarda da mantık hemen hemen aynı, bu derste master sesler ile onların yerine başka sesleri nasıl koyabileceğinizi anlattım, izleyen herkese şimdiden teşekkür ediyorum dersin işinize yarayacağı inancındayım.

ders görüntüsü HD Kalitesindedir
kolay gelsin.

ÖNEMLİ NOT: link öldüğü zaman bana arkadaşlar bildirdiğinde yenilenen link cevap olarak konunun devamında verilecektir yani bu link öldüğü zaman diğer sayfalara bakmayı ihmal etmeyiniz. Teşekkürler...

https://rapidshare.com/files/1368920375/EDİUS DERS 6. BÖLÜM SES DALGALARIYLA OYNAMA.rar

Moderatör tarafında düzenlendi:

rorocan

🌱Yeni Üye🌱
:

poyrazhan abi sen harikasın ya :)

u66

🌱Yeni Üye🌱
hata veriyor :( ve şuanda ses ile ilgili ççoookkkk büyük sıkıntım var..dahili mikrofonla alınmış ses var hem dış ses hem konuşma konuşmayı anlaşılır hala getirmem lazım ama nasıl ????

memodemo32

🌱Yeni Üye🌱
Poyrazhan Hocam Merhabalar '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' adlı dersinizi indiremiyorum indirirken sorun veriyo sürekli başka bi siteden upland etme zamanınız ve şansınız varsa size zahmet yapabilirmisiniz hocam ilginiz ve vericeğiniz cevap için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum İyi günler diliyorum...

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Poyrazhan Hocam Merhabalar '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' adlı dersinizi indiremiyorum indirirken sorun veriyo sürekli başka bi siteden upland etme zamanınız ve şansınız varsa size zahmet yapabilirmisiniz hocam ilginiz ve vericeğiniz cevap için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum İyi günler diliyorum...

annemin rahatsızlığından dolayı şehirdışında olmam mnasebetiyle yeniden upload edemeyeceğim şimdilik, ama ben linki kontrol ettim çalışıyor siz nasıl bir sorunla karşılaşıyorsunuz söylermisiniz

oktay x

🌱Yeni Üye🌱
emeğine yüreğine sağlık güzel katkılarından dolayı teşekür ediyorum.

upload ettiğiniz her iki sitede de sorun yok indirmek isteyen arkadaşlar dosya indirme yöneticileri kullanıyorsa indirmeyi başlatmadan önce indirme yöneticilerini devre dışı bıraksınlar aksi taktirde indirmede sorun yaşarlar.

tatsumi

🌱Yeni Üye🌱
üstadım linki kontrol edebilirsen çok sevinirim

rantbay

🌱Yeni Üye🌱
adamsın hocam seninle öğrendim eduis i...

otopsi_68

🌱Yeni Üye🌱
poyrazhan55 kardeş elimde edius arayüz anlatım 1-2 ve render dersi var. linkler öldüğünden diğerlerini indiremiyorum. yeniden upload edebilirsen çok sevinirim. kolay gelsin