Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersleri 6. bölüm '' SES DALGALARIYLA OYNAMA '' HD

hürman

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
yükleme mevcut değil uyarısı veriyor.

pederx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sayın zafer bey (nasıl başlayacağımı bilemedim ondan sayın dedim )merhaba beni umarım hatırlarsın senin sayende edius'u öğrendim ve bana gerçekten her sorunumda yardımcı oldun farkında olmasanda ama sizden epey uzak kaldım farkındayım başımdan birkaç hastalık falan geçti bu hastalık kızımıda etkiledi ve tedavi süreci hastane falan derken ediustan ve sizlerden uzak kaldım neyse şimdi iyileştiğimize göre (kızımı ve beni kast ediyorum)artık sizlerle yeniden kaldığım yerden devam edebileceğimizi düşünüyorum her nekadar ediusla alakalı bir işte çalışmasamda birgün mutlaka bu sektöre başlayacağım bunu kafa koydum neyse ben gene uzun yazdım fazla zamanınızı almadan bir ricada bulunmak istiyorum 6. ders bende yok neden bilmiyorum diğerleri var ama bu yok herneyse bu dersi indirip derslerime yeniden devam etmek istiyorum linkler çalışmıyor yenilerseniz sevinirim şimdien teşekkürler ...haa buarada geçmiş bayramınız mübarek olsun sizin ve tüm grafikerler.net ailesinin ....

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
sayın zafer bey (nasıl başlayacağımı bilemedim ondan sayın dedim )merhaba beni umarım hatırlarsın senin sayende edius'u öğrendim ve bana gerçekten her sorunumda yardımcı oldun farkında olmasanda ama sizden epey uzak kaldım farkındayım başımdan birkaç hastalık falan geçti bu hastalık kızımıda etkiledi ve tedavi süreci hastane falan derken ediustan ve sizlerden uzak kaldım neyse şimdi iyileştiğimize göre (kızımı ve beni kast ediyorum)artık sizlerle yeniden kaldığım yerden devam edebileceğimizi düşünüyorum her nekadar ediusla alakalı bir işte çalışmasamda birgün mutlaka bu sektöre başlayacağım bunu kafa koydum neyse ben gene uzun yazdım fazla zamanınızı almadan bir ricada bulunmak istiyorum 6. ders bende yok neden bilmiyorum diğerleri var ama bu yok herneyse bu dersi indirip derslerime yeniden devam etmek istiyorum linkler çalışmıyor yenilerseniz sevinirim şimdien teşekkürler ...haa buarada geçmiş bayramınız mübarek olsun sizin ve tüm grafikerler.net ailesinin ....

yakında tüm linler yenilecek kardeşim, aramıza hoşgeldin çok geçmiş olsun

sarp111

🌟Usta Tasarımcı🌟
after efectle ediusun arasında ne fark var genellikle televizyoncular kullanıyor edius merak için soruyorum

erdenrts

🌱Yeni Üye🌱
frozone - Donuk Kare ve Fade In Fade Out

Arkadaşlar Başlıkta yazan konu hakkında nasıl yardım edebilirsiniz? Bunları ediusta yapamıyorum. Fade in-out, siyahtan açılıp siyaha kapanma olayıdır. Acil lazımdır!

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
videolar hakkında

ARKADAŞLAR BURDAKİ VİDEOLARI ÇOK SIK GİREMEDİĞİMDEN YETERİNCE UPLOAD EDEMİYORUM ETTİKLERİMDE KISA SÜREDE SİLİNİYO DERSLERİ İZLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR YOUTUBE SİTESİNDE poyrazhan55 ADIYLA ARAMA YAPTIRIRSANIZ ORADAKİ KANALIMDANDA DERLERİME ULAŞABİLİRSİNİZ EHRHANGİ BİR SORUNUZ OLURSADA BURADAN DA YAZIP SORABİLİRSİNİZ.