Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersleri 8. bölüm '' NESNE MASKELEME, BUZLAMA '' HD

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
poyrazhan hocam ilk dersini izledim arayüzü tanıtmışsın çok faydalı çok güzel eline sağlık ama diğer derslerine ulaşamıyorum yardımcı olurmusun

dostum izindeyim 26 eylülde başlayacağım o zaman tüm linkleri yenilerim

zeuser

🌱Yeni Üye🌱
çok haklısın kardeşim ama sen bakma öyle insanlara herkes senin neler yaptığını görüyor çok sağol bildiklerini insanlarla paylaşmak çok büyük bir erdemdir.

pederx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba hocam

ben uzun zamandır buraya uğrayamıyordum ve sizin gibi dostları göremedim tabikide buyüzden kusuruma bakmayın arayı açtığım için affınıza sığınıyorum (umarım af edersiniz)neyse ben işlerim dolayısı ile uzun saatler çalışmak zorunda kaldım ve sabah 8 akşam 11 gibi çalıştığım için edius'tan baya baya uzaklaştım neyse siteye girdiğimde ne göreyim herkez uçmuş maskeleme ses dalgası falan ben epey geride kalmışım ama sayenizde açıklarımı kapatmak için dersleri (7 ve 8.dersleri)indirmeye başladım ama 7. derste sorun yaşıyorum indiremedim ama tekrar deneyeceğim lafı çok uzattım galiba gene birde söylemeden geçmek istemedim arkadaşlardan biri sizi eksik bilgi vermekle itham ediyordu yanlış okumadıysam o arkadaşa sormak lazım bunun tam olanını ortaya koymadan yada göstermeden eksik oluğunu nasıl söylüyor ve sizin emeğinize nasıl saygısızlık ediyor anlayamadım neyse bunlar deryada birer kumtanesi misali can sıkmaya pek gerek yok insanlar yaptığı iyi şeylerle anılır sizde benim nezlimde öyle anılıyorsunuz yaptığınız ve yapacaklarınız saygı ile anılacak unutmayın ve dersler için tekrar teşekkürler......:smile:

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben uzun zamandır buraya uğrayamıyordum ve sizin gibi dostları göremedim tabikide buyüzden kusuruma bakmayın arayı açtığım için affınıza sığınıyorum (umarım af edersiniz)neyse ben işlerim dolayısı ile uzun saatler çalışmak zorunda kaldım ve sabah 8 akşam 11 gibi çalıştığım için edius'tan baya baya uzaklaştım neyse siteye girdiğimde ne göreyim herkez uçmuş maskeleme ses dalgası falan ben epey geride kalmışım ama sayenizde açıklarımı kapatmak için dersleri (7 ve 8.dersleri)indirmeye başladım ama 7. derste sorun yaşıyorum indiremedim ama tekrar deneyeceğim lafı çok uzattım galiba gene birde söylemeden geçmek istemedim arkadaşlardan biri sizi eksik bilgi vermekle itham ediyordu yanlış okumadıysam o arkadaşa sormak lazım bunun tam olanını ortaya koymadan yada göstermeden eksik oluğunu nasıl söylüyor ve sizin emeğinize nasıl saygısızlık ediyor anlayamadım neyse bunlar deryada birer kumtanesi misali can sıkmaya pek gerek yok insanlar yaptığı iyi şeylerle anılır sizde benim nezlimde öyle anılıyorsunuz yaptığınız ve yapacaklarınız saygı ile anılacak unutmayın ve dersler için tekrar teşekkürler......:smile:

bu yazdıklarını okuduğum zaman ne kadar doğru bir iş yaptığımı daha iyi anlıyorum, burda işin garibi eleştirirken doğruyuda ortaya koymadan sadece eleştiriyor ve işin diğer yönü ben bu programı kendi imkanlarımla öğrendim yani kimse bana oturup anlatmadı ve benim çektiğim sıkıntıları başkası çekmesin diye bende bildiklerimi senin gibi güzel arkadaşlarla paylaşıyorum ve bunun karşılığında tek beklentimde teşekkür

ben hiçbir karşılık beklemeden türkiyedeki internet siteleri içerisindeki en uzun ve en geniş kapsamlı dersleri size anlatıp öğrenmenize ve kendinizi geliştirmenize yardımcı olurken böyle birinin çıkıpta bu tür bir yorum yapmasına çok içerlemiştim ama içerlememin sebebi ortaya doğrusunu koymadan eleştşrilmekti neyse biz yolumuza devam ediyoruz allah'ın izniyle yakında 3d dersinide koyacağım siteye

samedefe

🌱Yeni Üye🌱
büyük hatta kocaman ama kesinlikle içtenlikle tesekkürler

oktay x

🌱Yeni Üye🌱
evet eleştirmek güzel ama lafla değil daha güzel bir anlatımla eleştirmek gerek ama bunun yapamayan insanlar emek sahiplerini kıskandıkları için eleştirileini lafla yaparlar. poyrazhan abimizi bu tür laflar yıldıramaz diye düşünüyorum tüm güzel çalışmaların için teşekürler ve gelecek olan güzel çalışmalarının devamı dileği ile.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet eleştirmek güzel ama lafla değil daha güzel bir anlatımla eleştirmek gerek ama bunun yapamayan insanlar emek sahiplerini kıskandıkları için eleştirileini lafla yaparlar. poyrazhan abimizi bu tür laflar yıldıramaz diye düşünüyorum tüm güzel çalışmaların için teşekürler ve gelecek olan güzel çalışmalarının devamı dileği ile.

sizin gibi arkadaşlar olmasa gerçekten yıldırmıştı beni, hepiniz sağolun emeğe saygılı olan tm arkadaşlara tekrar teşekürler

pardus2013

🌱Yeni Üye🌱
Emeğine, gönlüne sağlık Poyrazhan. 8 dersin tamamını indirdim. Çok işime yarıyor. İyi Çalışmalar Kolay Gelsin.

umudd

🌱Yeni Üye🌱
sende sağol sevgili kardeşim, işine yaraması için hazırladım zaten :)

merhaba, bir sorum daha olacaktı. şimdi 3 part halinde indirilmiş videoyu ediusta tek part haline getirmek istiyorum fakat video mpg4 şeklinde ve edius 5 e attığım zaman mp3 olarak görüyor. sadece ses var görüntü yok. video ve audi kanalına atmış olmama rağmen. sebebi ne olabilir acaba?

golge89s

🌱Yeni Üye🌱
format dönüştürme programlarından başka formata çevir tekrar dene.olmadı başka programda birleştimeyi dene premire pinnacle vegas vb

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba, bir sorum daha olacaktı. şimdi 3 part halinde indirilmiş videoyu ediusta tek part haline getirmek istiyorum fakat video mpg4 şeklinde ve edius 5 e attığım zaman mp3 olarak görüyor. Sadece ses var görüntü yok. Video ve audi kanalına atmış olmama rağmen. Sebebi ne olabilir acaba?

bilgisayarına en son çıkan güncel bir codec paketi kurmayı dene bence sorununa çözüm olur, ben daha önce bu sorunu bu şekilde çözmüştüm

otopsi_68

🌱Yeni Üye🌱
Poyrazhan kardeş indiremediğim bi 8. nci ders kaldı. Bide Ediusa başlarken diye bi video veya Ediusta en uygun proje ayarları gibi bi video yapabilirsen çok faydalı olacağını düşünüyorum.

otopsi_68

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar 8.nci ders elinde olan varsa upload edebilir mi? teşekkürler

mhcivelek

🌱Yeni Üye🌱
nesne maskeleme link i ölmüş poyrazhan55 kardeş tekrar yenileyebilirmisin?