Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Göktepe Tourism Logo çalışması

emregoktepe

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım ama sanırım forum kulları dışında hareket etmişim, öncelikle bundan dolayı tüm forum sakinlerden özürlerimi dilerim.

Forum adminlerinin söyledikleri doğrultusunda kendim bir arkadaşımla birlikte şirketim için bir logo çalışması yaptım bu konuda fikirlerinizi ve önerilerinizi almayı çok isterim.

Şimdiden fikirleri için tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

serkanbens

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım ama sanırım forum kulları dışında hareket etmişim, öncelikle bundan dolayı tüm forum sakinlerden özürlerimi dilerim.

Forum adminlerinin söyledikleri doğrultusunda kendim bir arkadaşımla birlikte şirketim için bir logo çalışması yaptım bu konuda fikirlerinizi ve önerilerinizi almayı çok isterim.

Şimdiden fikirleri için tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Çalışma gözükmüyor ya da ben göremiyorum.

emregoktepe

🌱Yeni Üye🌱
Tekrar düzenledim arkadaşlar kusura bakmayın ilk seferde sanırım beceremedim. İstenildiği takdirde düzenleme yapmak isteyen arkadaşlara özelden mail adreslerini atarlarsa psd dosyasıda gönderilebilir.

Son düzenleme:

serkanbens

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Altındaki turizm yazısı vs. onları farklı bir renk denesen sadece siyah biraz sade kalmış.Ya da G ve devamındaki çizgiyi farklı bir renk deneyerek alternatif üretebilirsin. Eline sağlık.

zeroth

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eger logo yabanci gozlere hitap etmek icin sektorler ingilizce olarak yazilmissa.. "grup" ta ingilizce yazilarak butunluk saglanmaliydi..