Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gönül İşi Dernek Logo İstegi

Ergunbey

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.surucgundem.com
Merhaba Arkadaşlar

Şanlıurfa' ya bağlı Suruç İlçermizde kuracagımız Suruç Aktif Düşünce Derneği adlı derneğimize gönüllü arkadaşların katkı sunmasını bekliyor ve bize bir tane logo çalışmasıyla destek vermelerini umuyoruz.

Dernegin temel amacı ilçede yeni bir soluk kazandırıp uzun zamandır ihmal edilen sosyal, kültürel çalışmalara imza atmak bu yol ile insanlarımızı sosyalleşmesinde aktif rol oynamaktır. Dolayısıyla dernegin logosu biraz asi, özgün ve özgürlügü anımsatar bir logo olmalıdır. bu ilçemizin bir nevi kabuk degiştirmesi için atılan ilk temeldir bu nedenle her türlü ince ayrıntıya önem veriyoruz . katkı sunmak isteyen gönüllü arkadaşlardan logo konusunda destek bekliyoruz.

Saygılar

Benzer konular

cesur212

🌱Yeni Üye🌱
direk gönüllü olmak isterdim ama iş yoğunluğundan bu mümkün değil fakat yinede mail adresinizi verirseniz sizin için birkaç deneme yaparım içimin ısındığı çalışmaları size gönderebilirim beğenirseniz kullanabilirsiniz..umarım dernek hayatınız uzun ve başarılarla dolu olur..

Asi Yorumcu

🌱Yeni Üye🌱
Umarım iyi çalışmalar yaparsınız.
benim de logo çalışmalarım iyi degil yoksa yardımcı olmak isterdim bu gibi güzel bir çalışmaya

Ergunbey

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.surucgundem.com
İsteklerini söyle ben yaparım.

İlgine Teşekkur ederim ..

Kısa adı SAD-DER olan Suruç Aktif Düşünce Derneği adında bir dernek kurduk ve dernegi dernegimizi temsil edecek bir logoya ihtiyacımız var.
Genç bir ekipten oluşan ve Kuruldugu ilçeye proje üretip bu projeleri uygulamaya koyacak şekilde hazırlanan bir oluşumdur. Yapacagınız çalışma için bu bilgiler yeterlidir heralde
teşekkür ederim

HANZALA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocam hayırlı olsun logonuzu yaptırmışsınız. İnternette dolaşırken gördüm.

2320-sadder-flash.jpg

Ergunbey

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.surucgundem.com
Dernek başkanı arkadaş yaptırmış. Bende burda gördüm çok güzel olmuş.
İlgilenen arkadaşlara tekrar teşekkur ediyorum