Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

görülmeyen tehlike

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kungfuat

🌱Yeni Üye🌱
gorulmeyentehlikegn7.jpg

Benzer konular

suleymandilmen

🌱Yeni Üye🌱
ilk yorum bende olsun dostum güzel ve sade bi çalışma olmuş ama alt kısımdaki yazılar daha çarpıcı olurmu diye düşünüyorum üst kısmın görselliğine zarar vermiş gibi sanki yarışmada başarılar:peace1:

Mustafa Cetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Görülmeyen degiL ;) Görünmeyen oLmayacak mı sanki ;)

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
fikir güzel ama afişte kontrast eksik kalmış ve alttaki yazıları çerçeve içine almayıp büyük ünlemi yok ettikten sonra daha iyi olacaktır.
bir de "etkiliyo" yazmışsın "r" harfini unutmuşsun sanırım ve görülmeyen değil görülemeyen ya da görünmeyen olması gerekmez mi?
başarılar dilerim.

kungfuat

🌱Yeni Üye🌱
arakadaslar bunu yazacağınızı biliyordum ama orda ne yazıyorsa doğrudur. Çünkü "görünmeyen değil görülmeyendir su" bu arada bakmakla görmek te aynı şey gibi görünür ama farklı seylerdir. hepimiz suyu biliyoruz görüyoruz kullanıyoruz ama ilerisini asıl olanı göremiyoruz, ilerde suyu gereksiz kullanmamızdan dolayı olusacak tehlikenin görülmesi gerekir burada onu vurgulamak icin " görülmeyen tehlike" olarak ifade etmek istedim yinede yorumlarınıza tesekkür ederim

Ömer Faruk DEMİROK

🌱Yeni Üye🌱
Gayet güzel olmuş. Eline sağlık. Sadece görsellerin boyutu biraz daha büyütülebilir, altta ki bilgi notu daha kısa ve puntosu da biraz daha büyük kullanılabilir. Not sonunda da gazete haberi izlenimi vermemek için "bildiriliyor" yerine "yaşanacak" denilebilir. Görseller harika... "O" yerine kuru kafa fikri çok iyi. Balığın kuru kafaya bakmasını sağlaman da harika olmuş. Kontrast oranı da iyi bence. Afişe derinlik vermiş. Yarışma sona ermeden böyle güzel çalışmalar görmek çok keyif verici. Başarılar...

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel... :)

Başarılar dilerim.

zngnozlem

🌱Yeni Üye🌱
güzel calisma renklerin siyah beyaz olması işin inandırıcılıgını arttırmıs başarılar

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
beğendiğim ender çalışmalardan biri.
bu çalışmayla favorilerim dörde çıktı.
yarışma sonucunu merakla bekliyorum.

bol şans.

kungfuat

🌱Yeni Üye🌱
ömer kardes yorumun için tesekkür ederim görseli bilerek büyütmedim cünkü kafamdaki düsünce şuydu insanları afisi uzaktan görüp gecmemelerini ,afisi göremeyip meraklanıp daha yakına gelip bakmalarını saglamaktı. alttaki bilgi, dedigin gibi uzun belki ama insanlara bazı seyleri anlatmakta gerekiyordu görselleri kücük kullanıp kişiyi yakına cektikten sonrada o yazıyıda okutabilecegimi düsünüyorum zaten okuması 15 saniye alıyor
bence okunurken sıkılınmayacak kadar kısa bir süre ama hosuma giden bu ayrıntılara dikkat etmen tesekkür ediyorum

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
estetik ve merak uyandıran bir tasarım..
yarışmada başarılar..

saygılarımla

kungfuat

🌱Yeni Üye🌱
saol afroman elimden geleni yapmaya calıstım

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gayet estetik ve dikkat çeken bir çalışma
Siyah ve tonları kullanman çok iyi olmuş.
Başarılar.

kungfuat

🌱Yeni Üye🌱
tesekkürler necaty bence illa bir seyi göstermek için bişeyleri büyük renkli ve insanların gözüne sokan işler yapmaktansa, biraz daha insanların kendilerini zorlamalarını isterim herseyi afisten beklemesinler afiş denince illa 5 saniyede algılanması saglamak için kasmamıza gerek yok önemli olan insanları afisin karsısında tutmak derim bunuda işin her yönüyle aktarmak gerekir estetik kaygılarıda tasıyarak tabi yorumuna tekrar tesekkürler

witchking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok güzel olmuş. Tasarımın en güzeli sade olanıdır. Tasarımın oldukça sade, hoş. Ancak diğer arkadaşların dediği gibi alttaki yazı fontlarını ve tabloyu daha değişik yapsan, mesela tabloyu kaldırıp fontları büyütsen daha iyi olabilir. Başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...