Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersi 5. bölüm export (versiyon 6.1- diğer versiyonlarla uyumludur)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
ARKADAŞALR UZUN ZAMANDIR ARKADAŞLARA SÖZ VERMİŞTİM AMA YAPAMAMIŞTIM BU DERSTE EDİUS UN YENİ VERSİYONU 6.1 İLE EXPORT VE BATCH EXPORT'UN NASIL YAPILDIĞINI AYRICA DEĞİŞİK FORMATLARDA NASIL VE HANGİ AYARLARDA RENDER ALINMASI GEREKTİĞİNİ DETAYLI BİR ŞEKİLDE ANLATTIM DERS YAKLAŞIK 32 DK DIR BENİ DİNLEYEN HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM İYİ SEYİRLER...

önemli not: dersi anlatırken unuttuğum bir husus var onu size kısaca anlatmak istiyorum export yaparken bitrate dediğimiz bir değer var onun ayarınıda yapıyoruz bazı arkadaşlar bilmeyebilir bitrate demek şöyle söylemek gerekirse;

''Dijital videoda bitrate değerini azaltmak için kayıplı sıkıştırma kullanılır. Kayıplı sıkıştırma video veya ses dosyasının daha az kayıt alanı ve bant genişliği tüketmesi için bazı bilgilerin gözardı edilmesine dayanan bir sıkıştırma metodur ve görüntü kalitesini direk etkiler. bir başka deyişle her pixelin içindeki renk kalitesini temsil eder siz bitrate değerini çok verirsem güzel olur gibi düşünmeyin önemli olan gözünüze hoş gelecek görüntü kalitesini yakalayabilmektir ki bununla ilgili anlatımda zaten mevcut. biraz zun oldu ama kusura bakmayın yazdığım herşey sizler için :))

kolay gelsin...

ÖNEMLİ NOT: link öldüğü zaman bana arkadaşlar bildirdiğinde yenilenen link cevap olarak konunun devamında verilecektir yani bu link öldüğü zaman diğer sayfalara bakmayı ihmal etmeyiniz. Teşekkürler...

EDİUS DERS 5. BÖLÜM 6.1 EXPORT.rar

poyrazhan55

Moderatör tarafında düzenlendi:

adul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeş ellerine sağlık şifre nedir ?

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim iyi bayramlar abi..

şifre her zamanki gibi poyrazhan55 denedim çalıştı

adul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşk ederim :d

mynisan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Değerli katkılarınız için çok teşekkürler :)

mynisan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Benim arşivimde şu dersler var;
Acaba atladığım görmediğim başka yayınlanmış dersleriniz varmı.

EDİUS ARAYÜZ ANLATIMI.wmv
edius ders montajlı.wmv
render edius.wmv
edius export.wmv

limontuzu

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar..
Edius arayüz 1 ve 2. dersleri indirdim ama Bana çok acil edius 3 ve 4. dersleri de lazım. buradaki linklerden silinmiş..yardımcı olursanız çok sevinirim.. çok teşekkür ederim..

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhabalar..
Edius arayüz 1 ve 2. dersleri indirdim ama Bana çok acil edius 3 ve 4. dersleri de lazım. buradaki linklerden silinmiş..yardımcı olursanız çok sevinirim.. çok teşekkür ederim..

3.ders zaten render dersi yani o ders çok yüzeysel olduğu için ben bu dersde daha kapsamlısını anlattım sizlere dolayısıyla senin 3. dersi indirmene gerek yok.

4. derside hemen upload ediyorum 30 dk sonra siteye koyarım :))

limontuzu

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkür ederim şimdiden.. Bu arada bende yalovadayım. RTV öğretmeniyim sizinle tanışmak isterim.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok teşekkür ederim şimdiden.. Bu arada bende yalovadayım. RTV öğretmeniyim sizinle tanışmak isterim.

bende kocaeli emniyeti foto-film bürosunda çalışıyorum yakınız sizinle. burdan telefon vermek yada msn vermek yasak ama birsürü kişi faceden de msn den de beni buluyo nası buluyorlar bende anlamıyorum.

bu arada 15 dk sonra dersi koyacağım upload bitmek üzere

limontuzu

🌱Yeni Üye🌱
sizin katkılarınız ve yardımseverliğiniz insanların sizi bulmasında etkili bence ama nasıl bulduklarını bilmiyorum bende..bu arada ben edius 5.5 kullanıyorum ama bazı video,filmleri ve mp4 ve fotoları bin penceresine ekleyemiyorum.program kabul etmiyor.
Ders 4 için şimdiden teşekkür ederim..elinize sağlık

aliozen

🌱Yeni Üye🌱
Henüz yeni bir üyeyim, paylaşımlarınızı dikkatli bir şekilde takip ediyorum. Öncelikle yürekten teşekkür ederim, emeğinize, soluğunuza sağlık.