Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafik bölümü yardım..

bob_earth

🌱Yeni Üye🌱
Herkse meraba ben siteye yeni üye oldum ve bu agustos 9 eylul güzel sanatlar grafik bölümü için yetenek sınavlarına girecem ve bununla ilgili sorularım olcak benim için cevaplarsanız sevinirim özellikle burda okuyan veya mezun olmus grafiker arkadaşlarım abilerim ablalarım cevaplarınız benim için cok önemli sorularım şöyle..

1.dokuz eylül ünv. güzel sanatlare fakültesi iyi bir tercih midir?

2.meslek lisesi cıkıslı olmak grafik bölümünde zorluk yaratır mı?

3.yetenek sınavlarında yetenek mi önemlidir teknik mi?

4.karikatür çizen birisi karakalemde ne düzeyde ve ne kadar zamanda başarılı olabilir?

5.grafik bölümünün öğrenci açısından zorlukları ve kolaylıkları nedir?

6.2 sene okumuş grafiker sertifikalı grafiker alaylı grafiker ve 4 senelik grafikerliğin arasındaki farklar nelerdir?

şimdiden verdiğiniz değerli cevaplarınız ve yorumlarınız için herkese teşekkür ederim.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
merhaba, ümidinizi asla kırmak istemem inş. kazanırsınız ama Türkiye gerçekleri olan şeyler vardır sizde bilirsiniz duymuşsunuzdur tekrardan inşallah kazanırsınız

ben üçüncü sorunuza cevap vermek istiyor,

3.yetenek sınavlarında yetenek ve teknik önemlidir ayrıca en önemlisi tanıdık varmı (dayı amca vs.) , kartınız varmı üzerinde "...yakinimdir..." yazan imzalı

serk002

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
inovatiff.com
merhaba, ümidinizi asla kırmak istemem inş. kazanırsınız ama Türkiye gerçekleri olan şeyler vardır sizde bilirsiniz duymuşsunuzdur tekrardan inşallah kazanırsınız

ben üçüncü sorunuza cevap vermek istiyor,

3.yetenek sınavlarında yetenek ve teknik önemlidir ayrıca en önemlisi tanıdık varmı (dayı amca vs.) , kartınız varmı üzerinde "...yakinimdir..." yazan imzalı

dayımız olmazsa şansımız nedir çok mu düşük?

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Kesinlikle şansınız vardır yoktur demiyorum ben sadece Türkiye gerçekleri dile getirdim ben 2003 yılıda 9 eylul güzel sanatlar fak. başka bir bölüm için sınava girmiştim orada gördüm ,yaşadığım olay buydu (Türkiye gerçekleri )

Not: Okulun yada bölüm hocalarının ders verdiği(kurs) yerler varsa gidilip oradan sınav öncesi kursalara katılın

bob_earth

🌱Yeni Üye🌱
Kesinlikle şansınız vardır yoktur demiyorum ben sadece Türkiye gerçekleri dile getirdim ben 2003 yılıda 9 eylul güzel sanatlar fak. başka bir bölüm için sınava girmiştim orada gördüm ,yaşadığım olay buydu (Türkiye gerçekleri )

Not: Okulun yada bölüm hocalarının ders verdiği(kurs) yerler varsa gidilip oradan sınav öncesi kursalara katılın

ümidim baya kırıldı ama ben hırslı bir insanım bu benim ilk yetenek sınavım olacak olmassa seneye kesin girmeyi düşünüyorum...

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Ümidini sakın yitirme zaten , başka üniversiteleri dene gir illa 9 eylul olması gerekemez kendini yetiştirmem önemli sana bol şanslar

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
9 eylüle katılım çok oluyor, eğer çizim konusunda bu sene yeterli değilseniz; diğer illerde de girin sınavlara, mesela muğla,balıkesir,bursa gibi...

sanat hayatınızda başarılar dilerim ;)

bob_earth

🌱Yeni Üye🌱
hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim ama ben sadece 9 eylülde okumak istiyorum eğitimini araştırdım gayet güzel inşallah bu sene kazanırım ama ümidim az...

bob_earth

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bu sorduğum soruların hepsine yanıt verecek birisi yokmu yardım edin lütfen..